Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy már fiatalon...

Normális, hogy már fiatalon nagyon látványos visszereim vannak?

Figyelt kérdés

Még csak 22 éves vagyok, gyerekem nincs, ülőmunkát végzek. Kb. két éve vettem észre a lábamon az első hajszálértágulatokat, mára azonban nagy és látványos visszerek vannak mindkét lábamon. Egyre többször érzem az ún. nehézláb-érzést, sokszor fáj, görcsöl a vádlim. A háziorvosom azt mondta, nem kell vele foglalkozni, de tudom, hogy nálunk a családban többeknek is így kezdődött a betegsége, és elég borzalmas vége lett trombózis formájában.

Szedtem Venoruton kapszulát egy ideig, de semmilyen változást nem észleltem, emellett próbálom sokat pihentetni, de ebben a melegben még emellett is elég rosszul érzem magam emiatt...

Lehet tenni valamit még (műtéten kívül)?


2008. aug. 3. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az ülőmunka nem használ a lábnak,és a visszereknek sem.Sőt!Ha a kapszula nem jött be,próbálkozhatsz a krémmel is,talán beválik.Munka után,ha módod van rá borogasd,és polcold fel a lábaidat.Talán ez segít!
2008. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom mit lehet tenni,de engem is érdekelne,mert nekem is vannak visszereim,és egész kiskoromban(8-9)úgy fájtak egész este a lábaim hogy csak sírtam,az orvos azt javasolta vigyenek úszni.De erre nem volt idejük a szüleimnek.Ezt a nagy fájdalmat aztán kinőttem,de jöttek a visszerek,és esténként valami görcsszerü dolog,és nagyon rossz.
2008. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Köszönöm a tanácsod, a borogatást nem próbáltam még, most megteszem.

Második válaszolónak: nekem is nagyon fájtak a lábaim, ahogy vissza tudok emlékezni, kb. 4 és 8 éves korom között, erre azt mondta mindenki, hogy csak növök, ezért fáj. Lehet, hogy ebben is van valami...

2008. aug. 3. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj el az érsebészetre.

Van már injekciózás is, én is azt csináltatom.

2010. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!