Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az éjjel álmodtam. Vagy ott...

Az éjjel álmodtam. Vagy ott voltam?

Figyelt kérdés
SZIASZTOK.Az éjszaka álmodtam....de ilyet még sohasem.Azt hiszem,hogy talán a túlvilágról vagy ott is voltam?Nem úgy indúlt mint egy szokványos álom,hogy se eleje se vége.A FELESÉGEM KEZÉT FOGTAM ÉS MEGKÉRDEZTEM TŐLE?HOGY TÖRTÉNHETETT EZ?HOGY EGYÜTT VAGYUNK AZ ÉN ÁLMOMBAN:NEM TUDOTT VÁLASZT ADNI?DE NEM IS FOGLALKOZTUNK VELE..CSAK BOLDOGOK VOLTUNK..SZERETKEZTÜNK..SOK BOLONDSÁGOT MEGCSINÁLTUNK,OLYAN SZÉP ÉS OLYAN BOLDOG VOLT MINT AZ ÉLETBEN MÉG SOHASEM.ELÉG SOK EMBER VOLT KÖRÜLÖTTÜNK,MINT EGY NAGY CSALÁD..KÉT EMBER KIVÉTELÉVEL..FEKETE SZEMÜK VOLT ÉS MINDIG OTT VOLTAK A NYOMOMBAN ÉS MINDIG AKKOR JELENTEK MEG AMIKOR VALAMI ROSSZAT TETTEM VAGY RÁJÖTTEM,HOGY EZ CSAK ÁLOM LEHET..ÉS ERRE A TÖBBI EMBER FIGYELMÉT IS PRÓBÁLTAM FELHÍVNI,HOGY NE HIDJENEK A SZEMÜKNEK EZ CSAK ÁLOM.Újra eljött a két fickó és karon ragadtak majd elvittek egy helyre.EGY NAGY TÉREN VOLTAM RENGETEG EMBER VOLT OTT ÉS MIND RÁM VÁRTAK.AZ EMBEREK KÖZT VOLT EGY KISFIÚ AKI ODAJÖTT HOZZÁM ÉS BEMUTATKOZOTT."NAGY VIKTÓRIA FIA VAGYOK"(NAGY VIKTÓRIA EGY RÉGI GYERMEKKORI BARÁTOM.FEL IS HÍVTAM REGGEL ÉS HOSSZAB BESZÉLGETÉS UTÁN MONDTA,HOGY 2HÓNAPJA ELVETÉLT .:( )FOLYTATOM.---EKKOR DÖBBENTEM RÁ AZ ÁLMOMBAN,HOGY HOL IS VAGYOK FELNÉZTEM A TÖMEGRE ÉS MEGLÁTTAM A PAPÁM ÉS A MAMÁM AKIK 13ÉVE ELHUNYTAK.EKKOR MGINT MEGFOGOTT A KÉT FÉRFI ÉS AZT MONDTÁK,HOGY ELÉG VOLT MOST MÁR MENNED KELL.TÚL SOKÁIG VOLTÁL ITT.ÉN KIABÁLTAM,HOGY NE TEGYÉK NE BÁNTSANAK.AZ EGYIK AZ UJJAIVAL ELKEZDTE A HÁTAMAT ERŐSSEN LE ÉS FEL HUZGÁLNI(OLYAN ÉRZÉS VOLT MINT AMIKOR AZ EMBER TARKÓJÁT SIMOGATNÁK ÉS KIRÁZ A HIDEG.MAJD FELÉBREDTEM ÉS FÜRÖDTEM A VERITÉKBEN.TISZTA VÍZ VOLT AZ ÁGYAM.A POÉN AZ,HOGY MOSTANÁBAN ELÉG ROSSZUL MENTEK A DOLGAINK A PÁROMMAL ÉS AZNAP ESTE FOHÁSZKODTAM AZ ELHUNYT CSALÁDTAGJAIM FELÉ,HOGY SEGÍTSENEK KI MINKET EBBŐL A SZORULT HELYZETBŐL ÉS LEHET,HOGYHA EZT NEM ÉLTEM VOLNA ÁT AKKOR NEM SÍRTAM VOLNA EGÉSZ ÉJSZAKA A PÁROM NYAKÁBAN,HOGY NAGYON SAJNÁLOM AMIÉRT ÚGY VISELKEDTEM VELE.OLYAN JÓ VOLT BOLDOGNAK LÁTNI ŐT ÚJRA.BIZTOS,HOGY MÉG MINDIG ELNÉZNÉK MELLETTE.ELFELEJTETTEM KI A LEGFONTOSABB AZ ÉLETEMBEN ÉS EZ SEGÍTETT ABBAN,HOGY RÁJÖJJEK MIT TETTEM VELE.TUDOM SOKAN AZT HISZITEK,HOGY KAMU MEG HOGY FÉNYEZTEM A MESÉT.EZ MEGTÖRTÉNT.HA VAN VALAKINEK VALAMI HASONLÓ SZTORIJA AZ IRJA LE NEKEM.
2010. jan. 6. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Velem még nem történt ilyen de teljes mértékig hiszek neked/remélem tényleg nem kamu/.

A nővérem volt barátjával jó kapcsolatba maradtak szakításuk óta,nagyon jó barátok. Ennek a pasinak az anyukája meghalt de a nővérem csak másnap tudta meg de az nap éjjel azt álmodta, hogy ennek a fiúnak az anyukája oda ment hozzá és a nővéremet kérte, hogy nagyon vigyázzon a fiára!Másnap amikor megtudta, hogy meghalt egy kicsit meg ijedt.

2010. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Nem kamu.Isten a tanum.
2010. jan. 6. 08:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp álmodtad. Velem is történt ilyen, hogy aludtam de úgy gondolkoztam mintha ébren lennék, és mindnet álmomban végig gondoltam, hogy milyen fura meg h lehet ez h tudok gondolkozni meg ilyenek..és midnen valós volt, reggel mikor felébredtem akkor is emlékeztem rá. De ennyi egy álom volt, amibe gondolom h nem mélyen alvással érkeztem:)
2010. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ott voltál. Kicsit hasonló sztori, amikor apám haldoklott:

Itthon aludtam és egyszer csak iszonyú rosszat álmodtam, felriadtam és felültem az ágyban, megnéztem az órát, hajnali 2 volt. Azt álmodtam, hogy bent vagyok mellette a kórházban, ott van mellette a halál is, nálam volt egy bot és elkezdtem a halállal hadakozni, akit sikerült is elüldöznöm. Mint másnap kiderült, akkor hajnali 2-kor még kibotorkált a Wc-re, de visszafelé, összeesett és nem tért már magához. Az ezt megelőző napokban már mindenkitől, elköszönt, kivéve anyámtól. Bár nem volt már magánál, látszólag, amikor anyu megfogta a kezét, kicsordul egy könnycsepp és megszorította a kezét.

2010. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szió:)

lehet, hogy így akarták veled tudatni az elhunyt szeretteid, hogy veled vannak akármilyen nehézségek is akadnak az életben:)bármikor számíthatsz rájuk, akkor is, ha már nincsenek az élők között:)

2010. jan. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Változtatnod kell a társaddal szembeni viselkedéseden.És te a valóságban tudat alatt tudtad, hogy nem jót cselekszel vele szemben. És az álom rádöbbentett, hogy még időben vagy, és visszafordítható közöttetek a harmónia, aminek az elrontója te magad voltál. légy körültekintőbb és ne csak magadra gondolj a jövőben.
2010. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.Igen szerintem is ez lehet.
2010. jan. 7. 06:13
 8/9 anonim válasza:
bocsánat h választ nem tudok adni, de mikor olvastam a szorit.. kirázott a hideg. elég fura.. és durva.. :S
2010. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is az elméd intelligens kivetülése. Az emberi agy nagyon sok információt feldolgoz, amik közül egy csomót észre sem veszünk... Plusz a hatodik érzék is ott van, amit nem igazán ismerünk, van, akinek erősebb, ilyen lehetsz te is. (Én is ilyen vagyok egyébként.) Az jó, ha arra indít, hogy rendbehozd a kapcsolatod a pároddal!


Én három hónappal a SZU feloszlása előtt azt álmodtam, hogy a rádió bemondta: Ukrajna kivált a SZU-ból. (Nem, nem mondták be a rádióban, utánanéztem.)

2010. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!