Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit ajánlotok alvászavar ellen?

Mit ajánlotok alvászavar ellen?

Figyelt kérdés
Az éjszaka nagyon keveset aludtam, talán mert nem voltam fáradt. Valamilyen gyógymód létezik erre? Pl: tea és milyen? Gyógyszeren és nyugtatón kívűl. Néha amikor úgy érzem, hogy már majdnem elaludtam, hirtelen feleszmélek. Sokszor arra gondolok, hogy másnap dolgozni megyek, és nehogy rosszul aludjak. Amikor félálomba vagyok, eszembe jut ez, hogy mostmár elkéne aludni gyorsan különben reggl fáradt leszek, és e miatt is idegeskedem
2010. jan. 4. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs az offért.


Én ugyanígy voltam tegnap este. Mivel szünetbe 9-10 körül kelek általában ilyenkor meg 5:40-kor kelnem kell hogy elérjem a 6.20-as buszt :S

21:30-kor lefeküdtem, és 23:50 volt mikor még utoljára ránéztem az órára.

mindig idegeskedek hogy fáradtleszek meg minden... :S Nemtom mit lehet ellene tenni de nagyon jó lenne nekemis

2010. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon nehezen alszom el. :S

Általában szokott segíteni az Orbáncfű tea, melynek nyugtató hatása van. Lefekvés előtt iszok egy bögrével, és akkor általában jót szoktam aludni.

Csak rakj bele cukrot és/vagy citromot, mert nagyon rossz íze van.

Egyébként a patikában, de szerintem a drogériákban is lehet kapni filterezett formában.

2010. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én meg 21:48 kor feküdtem le és 02:30 után aludtam el :((( és 5.45kor keltem :S most nagyon álmos vagyok,de azért nem fekszek még le,hogy éjszaka tudjak aludni :PPP
2010. jan. 4. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
ez gáz nekemis ezvolt most az évvégén egész04 ig nem alutam ugye jön az ujév éshát gondolom nem lesznekünk jobb mostse meg a talihold megteszi a hatást érted,három napig aludta roszul üdv tt.zl.
2010. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hallottam,hogy ha nem tud aludni az ember,akkor melegítsen egy bögre tejet,hogy langyos legyen,igya meg és el tud aludni! nem próbáltam,de lehet hogy beválik. próbáld ki. :)
2010. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!