Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az emberenek mitől lesz...

Az emberenek mitől lesz hevesebb a szívverése?

Figyelt kérdés
Gondolok én ara, hogy pl.: ha megijed

2014. jún. 18. 06:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Adrenalin árasztja el a tested, felkészít az agyad a menekülésre vagy a támadásra. Gyorsabb szívverés, több oxigén, több vér az izmokba, javulnak az idegi kapcsolatok, felszabadulnak az izomban rejlő tartalékok.

Nem egy eset van, amikor átlag emberek egy baleset után megemelnek egy autót, hogy segítsenek, ezt az erőt mind az adrenalin adja nekik.

2014. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De azt is hallottam, hogy akkor is ha pl.: szerelmes. Na most ennek nincs sok köze a segítségnyújtáshoz :D
2014. jún. 19. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem attól lessz Nagy szivvereésem ha fel áll a farkam ami meg annak a folyamatnak a követtkezmënye ha meglátok egy nöt meztelenül, de ha egy nö elkezd vettközni elöttem akkor is Nagy szivdobogásom lessz aztán ne részletezzem ha nemi aktusban vagyok akkor kifejezetten erössen vèr a szívem! Megmerem azt a kijelentest mondani ha élvezésnél jön a hajtás a veréb hajsza akkor is nagyon begerjed és erössen vèr a szívem mondhatni erössen vagy hevesen ver a szívem hogy a kérdezöt idézzem.
2014. júl. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!