Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiégettem magam? Vagy ez már...

Hektorr7 kérdése:

Kiégettem magam? Vagy ez már depresszió lenne?

Figyelt kérdés

Sz*r a hangulatom, depis vagyok. Emellett ideges, feszült mindenen felbosszantom magam. A legkisebb beszólásra robbanok. Néha nem látok a dühtől, óriási feszültség van bennem. Szedek nyugtatót és antiderpesszánst is de valahogy mostanság nagyon idegbeteg vagyok. Mivel vezethetném le ezt a dühöt, idegességet? Másokat megvertem nemrégiben mert felidegesítettek. Tudom ez nem jó megoldás de sikerült megkönnyebbülnöm.


Emellett mostanság az utóbbi 1 hónapban kétszer kiborultam. sírógörcs, alig kaptam levegőt üvöltöztem mindenkivel másokat vádoltam hogy elsz*rták az életemet. Sok súly van rajtam nehéz az egyetem mellette dolgoznom kell, barátokkal is el kell mennem kocsmába hogy ne essek ki a körből. Ti mit tennétek ha ennyi súly és kereszt nyomja a vállatokat?Erősebb nyugtatót nem ír fel doktornőm azt mondja elég ez. De nekem nem elég ideges vagyok. Megkérdeztem mit tegyek azt mondja hogy ez természetes hogy kiborul néha az ember. Javasolta meditáljak, jógázzak. Nekem ezekhez a keleties maszlagokhoz se időm, se energiám és türelmem sincs!!!


Valaki adjon tippet, tanácsot hogy a belső feszülsséget hogy lehet feloldani esetleg normális módon levezetni és nem úgy hogy mindenkibe még az élő fába is belekötök!!!



2014. máj. 19. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Esetleg járj el rendszeresen sportolni, pl futni, boxolni!


Nekem bevált!

2014. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!