Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki volt már életveszélyben?

Ki volt már életveszélyben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egy párszor. de visszahoztak.
2009. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ,de megmentettek. :)
2009. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Perforált vakbélgyulladás, betályogosodott.(nem vették észre hogy vakbélgyulladásom van.) Kb. pár órám lett volna még hátra, ha nem veszik észre. Azonnal toltak a műtőbe, de amikor felnyitottak, kilyukadt a tályog, és szétfolyt a cucc a hasamban. Kimosták a gyomromat és kaptam egy csövet. Majdnem 2 hét intenzív osztály után hazamehettem, semmi problémám nem volt.

Ennek már több mint 3 éve :)

2009. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2,5 hónapos méhenkívüli terhesség, szétdurrant petevezeték, hasi bevérzés, 4,5 órás műtét... de itt vagyok, 1 hét alatt rendbejöttem. első nap olyan voltam mint a hulla, másnap már sétáltam, semmi bajom nem volt. kicsit érzékeny volt a 13-15 cm hasi vágás, de legalább tudtam a császár előtt (köv baba), h nem kell félni.
2009. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem súlyos autóbalesetem volt, 2 évig voltam ágyban fekvő beteg, 3szor hoztak vissza. Van egy kis maradandó sérülésem, de ezzel már elvagyok.

A baleset 5 és fél éve volt, 1 éve volt az utolsó műtétem.

3 hónapot voltam kórházban, ebből 3 hetet az intenzíven.

2009. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: ja, 32 éves lány vagyok.
2009. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jézusom! Mindenkinek szívből kívánom, hogy ne forduljon elő ilyen még egyszer!
2009. dec. 27. 20:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, nem pont olyan volt az eset mint amiket leírtak előttem, de én abban éreztem magam.


Majdnem másfél évvel ezelőtt a suliból jöttem ki és át akartam menni a zebrán. Pont megállt egy busz és átangedett egy lányt. Úgy gondoltuk, hogy még mi is átérünk, mert a lány a zebra felénél tartott. Elindultunk és egy másodperccel később elindult a busz is, de nem vett minket észre a sofőr, és tolt maga előtt minket az úton, nem tudtunk kitérni vagy elszaladni előle. Közben fokozatosan érezni lehetett hogy begyorsít, én voltam elől, már majdnem beakadt a lábam és majdnem fellöktem egy osztálytársam. Azt hittem, hogy meg fogok halni, de ekkor végre megállt.


Anyukám a buszon utazott, ő mondta, hogy a sofőr a lányt nézte akit átengedett a zebrán, és amikor kikerült a látóköréből elindult... És a buszon ülők kiabáltak, hogy el fog ütni minket... Ha ők nem ordítanak, akkor most minden bizonnyal halottak lennénk. Szörnyű érzés volt... Ráadásul a buszsofőr utána kinyitotta az ajtót (mert anyukám le akart kászálódni), de nem kérdezte volna meg hogy jól vagyunk-e. A környéken mindenki halál sápadt volt, egy fiatal fiút ott rázogattak a haverjai, idős nénik egyből körbevettek hogy jól vagyunk-e. Utána pluszban az orvosom is hülyének nézett (elmentem mert fájt a csípőm), nem akarta elhinni hogy a busz indult el, azt bizonygatta, hogy én mentem neki a busznak. :S

2009. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem semmi! Akkor a sofőrnek szemüveget kéne hordania!
2009. dec. 30. 16:38
 10/12 anonim ***** válasza:
én
2010. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!