Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma 41 fokos lázam volt rázott...

Ma 41 fokos lázam volt rázott a hideg meg sokat hánytam. H1n1 re gyanakodok pedig be lettem oltva. Elkaphattam?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor lettél beoltva?Kell 2-3 hét,hogy kifejtse a hatását...
2009. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kb 3 hete gyógyultam ki H1N1ből. Nem lettem beoltva, meg semmi, csak azért írok, hogy ne aggódj, vigyáztam magamra, diétáztam, ittam sok teát, és nagyon rossz volt, de simán át lehetett vészelni..

Sok sikert!

2009. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Vagy éppen az oltás mellékhatása, dehát ilyenre még gondolni is bűn.
2009. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem áprilisban ugyaniylen bajaim votlak pedig akkor a h1n1 még egy disznóólban sem tanyázott ..
2009. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elkaphattad, nem ad 100% os védelmet az oltás.

Én is be lettem oltva mindkét influenza ellen( hagyományos,H1N1) .Oltás után 3 héttel mégis Influenzás tüneteim lettek.

Mondjuk viszonylag könnyen túlestem rajta, talán ha 2-3 napig voltam lázas.

2009. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41 fokos lázzal (még ha le is ment belőle valamennyi)vígan ülsz a billentyűzet fölött és gyakori kérdéseket teszel fel?
2009. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagyon magas láz tünete, az a kérdés hogy hány napja áll fenn a láz, ha 4 napnál tovább az nem jó jel. El lehet kapni attól a h1n1et csak gyengébb a lefolyása. Az is számít hogy mennyi ideje kaptad meg az oltást, hogy kialakult-e az immunválasz. Ha 4 napon túl vagy beteg menj el háziorvoshoz. Amúgy hogy állsz a hátfájdalmakkal? Rendesen kapsz levegőt? (Nem felületesen kapkodsz levegőért kis levegővételekkel?) Annyira gyengének tényleg nem érezheted magad ha bírsz a gépnél ülni, az már jó jel. Bízzunk az oltásban:)
2009. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt most olvasod, akkor mégsem azt kaptad el.
2012. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!