Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elkaphatom/elkaphattam?

Elkaphatom/elkaphattam?

Figyelt kérdés

Jövőhét szombaton megyek fesztiválra, nagyon messze. Bátyám barátnője lebetegedett, (hasfájás, láz stb), vele beszélgettem kb 10 perce egész sokat. Bátyám most ért haza a munkából, hamarabb mint szokott, és azt mondja, eljött mert rosszul volt. Elkapta a barátnőjétől. Nem értem hozzá bátyám bnőjéhez, csak beszélgettünk. Elkaphattam? Elég hülye kérdés ez így, de egy fesztivál előtt amit nagyon várok nem szeretnék lebetegedni.

17/F


2011. júl. 29. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi megeshet,talán annyit tehetsz hogy benyomsz valami vitaminbombát,egyél sok gyümit ma vagy igyál narancs juice-t stb.Amikor még nincs a szervezetbe sok baci megelőzhető a betegség,tapasztalatbol irom,mert volt már nem egyszer hogy éreztem h el akar kapni a nátha leguritottam egy liter hohes c-t,persze nem is hagytam el magam(ez is fontos,sokminden a fejben dől el szerintem)és nem betegedtem meg,szóval egy próbát megér!
2011. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 compactegon ***** válasza:
nem sok minden dől el fejben, hanem minden! én négy éve nem voltam beteg, pedig cigizem és szinte semmi vitamint nem eszek. egyszerűen tudom, hogy nem kapok le semmit és kész.
2011. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem:) azért az nem olyan sok idő, a bátyád több időt tölt a bnőjével, sőt ők többet is érintkeznek...szóval...ne aggódj:)

most gondolj abba bele, hogy ha pl. órán vagy és vki náthás, és mondjuk melletted ül, vagy előtted, azért az több idő, szívod azt a levegőt teis, és mégse biztos, hogy te is tüsszögni fogsz:)

a fesztiválig még tök sok idő van...ha megfertőzött volna, akkor azt addig érezni fogod jóval korábban, de NEM! kaptad el, erre gondolj:)

amit tehetsz, hogy addig többször moss kezet alaposan, főleg ha eszel, és ha pl. szokott nálatok enni a bnő, akkor ha használod a konyai cuccokat, jól mosd el, tányértól kezdve mindent, amit használsz, vagy rakd addig külön vhova, hogy azt a bnő ne használja...

a kóla is jó, ha pl. gyomra rendetlenkedett, mert azt mondják, az jó arra is...persze neked nincs bajod, de hátha a megelőzésben is segít...

és ami nagyon fontos, hogy nem gondolj folyton arra, hogy elkaptad-e vagy sem, mert az sem jó, gondolj arra, hogy jól vagy és próbálj vidám lenni:)

felejtsd el:)

jó fesztiválooooooooozáááááááááááást:)

pusz

2011. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ja most olvasom vissza, szal nehogy most sok kólát igyál, nem úgy értettem, mert akkor meg az okoz gondot...nem jól írtam, szal a kólás rész törölve:D bocsi, nem néztem mit írok:D
2011. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Inkább a bátyádtól óvakodj most :DD:)
2011. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!