Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért vagyok állandóan fáradt,?

Mért vagyok állandóan fáradt,?

Figyelt kérdés
már két három éve megvan ez a tünet és nem tudok vele mit kezdeni. házodokim szerint semmi bajom. Elég ha felmegyek a lépcsön 1 emelet és olyan fáradt vagyok mint aki nem aludt egy hete, szédülök, szikralátásom van, szapora pulzusom van ( egyébként is 90 körüli) zug a fejem.és feledékeny is vagyok Nem vagy kövér 65 kg vagyok, de igaz hogy nem mozgok sokat. mi bajom lehet?
2009. dec. 19. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Én így első olvasásra vashiányra tippelnék...

Vérvételt csináltatott a háziorvosod? Abból könnyen kiderülnek a bajok.

2009. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szoktak hasonló tüneteim lenni, nekem alacsony a vérnyomásom, és nincsen állóképességem, mert nem mozgok. Ha sétálok a friss levegőn vagy rászánom magam a mozgásra, jobb. Illetve, nekem nyaki meszesedésem is van, ami megintcsak nem javitja a vérkeringést. Szóval sokminden lehet amúgy, 1. menj orvoshoz, 2. mindenképpen változtass az életmódodon valami egészségeset is belevive, sportot, mozgást, hobbikat. Sok sikert :)
2009. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Támogatnám a vashiány ötletét, hasonló tüneteim voltak nekem is, aztán vérvétel után kiderült, hogy nagyon durva vashiányom van, a legerősebb gyógyszert kellett felíratni nekem.
2009. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Magnézium pezsgőtabletta vált be,hozzáteszem nem teljesen ilyen tüneteim voltak.De mindenképp turbosít:))
2009. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magnézium + cink tényleg jó. Meg a c vitamin...
2009. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!