Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen hatása lehet akkora...

Milyen hatása lehet akkora mennyiségű Frontinnak?

Figyelt kérdés
Kérem nem szeretném hogy mindenki hülyézzen. Sportember vagyok de a szakítás akkora ütést adott hogy sajnos jelenleg csak így bírom. Öngyilkosságot terveztem de gyávaság lenne menekülnöm, és a szeretteimre is gondolok. Ki szeretnék ebből mászni, butaságot sem szeretnék csinálni. Napi 14 szem 0,5-ös Frontint szedek, és ez az állapot az hogy nem gondolkodom hülyeségeken, de ez sem jó tudom. Meddig bírhatom ezt?

2014. febr. 27. 09:57
1 2
 11/15 NoDrugs ***** válasza:
Klinikai tapasztalatok alapján igen, de ez egyénfüggő is.
2014. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
11. hááááááááát! üsse kő, de szerintem a rivotril erősebb!
2014. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"5#. Frontint nem szabad 2-4 hétnél tovább szedni"

Persze, ezt így csak kinyilatkoztatod a napi mennyiség megadása nélkül. 1 mg-ot pl nyugodtan lehet évekig i szedni és simán le lehet róla jönni. Személyes tapasztalat is.

Kérdezőnek:

a 7 mg a 0 után piszok sok, erről nehéz lesz lejönni valóban. Én nem ideges vagy elkeseredett voltam, mint te, hanem fizikai tüneteim voltak (különösebb ok nélkül) és antidepit szedtem másfél évig, de még így is elég volt napi 4x0,25 mg mellette.

2014. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NoDrugs ***** válasza:

És most szedsz valamit ?


Mikor hagytad abba ?

2014. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én? Nem.

Az antidepit 2 éve tettem le, a frontint kb 3. Utóbbit 1-2 évig szedtem több-kevesebb rendszerességgel, majd 7 hónapig rendszeresen amiből az utolsó 6 hónap az antidepi kúra első 6 hónapja mellett ment.

2014. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!