Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi tortenik velem?

KissKawaiiViki kérdése:

Mi tortenik velem?

Figyelt kérdés
Eszrevettem magamon,hogy szinte gobdolkodas nelkul visszautasitom az embereket.Tarsasagba se megyek,nem erzem jol magam,mikor 4-5-en vagyunk akkor erzem egesz jol magam,de meg akkor is zarkozott vagyok.Az egyik osztalytarsam megolelt(fiu,de semmi erzelem),es konkretan lebogtem a pulcsijat,nem tudom miert.Majd amikorbaz osztalyfonokon megdicsert akkor is konnyek szoktek a szemembe es biborvoros volt a fejem,legszomjam es szapora szivveres.Egyik ismerosom azt mondta szeret(nem szerelembol) ,akkor is bogtem,de nem tudom miert!Normalis ez???14/L
2014. febr. 9. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a hormonok játszanak, érzékenyebb vagy.:)
2014. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak a hormonjaid játszadoznak veled... olyankor szokott ennyire túlérzékeny lenni valaki... semmi komoly baj nincs veled :) majd ha rendesen beáll a hormontermelésed, akkor ezek a tünetek megszűnnek... (esetleg terhességnél, szülés után előjöhetnek majd megint :) én szülés után pl 2 nappal szó szerint végig bőgtem az egész napot, pedig semmi! okom nem volt rá, de nem bírtam abbahagyni :) )
2014. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tubifex válasza:
nem adod le a sok benned levő feszültséget. sportolj többet
2014. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jo,de abbahagyhatnak a jatszadozast:c Hetente 11 orat sportolok,tobbet mar nem tudok.
2014. febr. 11. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!