Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ekcémás vagyok, lehet tetkóm...

Ekcémás vagyok, lehet tetkóm egy olyan helyen ahol soha nem jött még ki?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2009. dec. 4. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tetováltass. Ne izgasd a bőröd!
2009. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el e bőrgyógyásztól és tőle kérdezd meg. Biztosat csak ő mondhat.
2009. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy aki kezelt orvos az nyugdíjba ment...

Ha más orvost hívok akinél nem jártam akkor az tud segíteni?

2009. dec. 4. 13:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ekcéma nem gyógyítható? Amúgy a tetoválás meg "próba szerencse" ha belegondolsz ha a lábán/karján van valakinek véletlen leforrázhatja, elesik/baleset éri megsérül a bőr, sorolhatnám tovább. Szóval ha szeretnél tetoválást csináltasd meg, vigyázni rá "nem lehet". Nekem a lábfejemen van pl. főzni csak zárt papucsban szoktam.
2009. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem gyógyítható!

Az ekcéma az a bőr immunitásába játszik szerepez,szóval egy egészséges embernek jól védi a bőrét a baktériumoktól nekem nem tudja megvédeni így 'kisebesedik'

2009. dec. 4. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik bőrgyógyász tud majd rá válaszolni, emiatt ne aggódj. Viszont én a helyedben mindenképp felkeresnék egyet és nem kockáztatnék a tetoválással, mert ha mégis van ott valami ami irritálná, hát a tetoválás levétele nem túl kellemes dolog. Jobb elébe menni a dolgoknak.
2009. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindenféleképp meg akarom kérdezni!

Csak kíváncsi vagyok rá,h valaki nem tud-e erről a dologról valamit...

2009. dec. 4. 13:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Esetleg nem tud valaki valami jó telefonszámot?Mármint megbízható bőrgyógyász számát!
2009. dec. 4. 14:03
 9/10 anonim ***** válasza:

12-04 13:34-es vagyok.

Van egy Pécsi nagyon jó bőrgyógyász. Igaz hogy magánrendelője van és elég lehúzós anyagilag. De a körömbenövést a lábujjamon ugy kiégette lézerrel hogy már azt sem tudom melyik lábam volt az. Szóval tényleg hiba nincs a munkájában.

Itt egy link róla:

[link]


Nemtudom hol élsz. Ha véletlen Pécsen, Pécs környékén élsz akkor remélem tudtam segíteni.

2009. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én ekcémás vagyok mégis van tetoválásom és mégse emiatt jött ki megint hanem azért mert a lányomnak vettem egy macskát
2011. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!