Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok szomorú ha semmi...

Miért vagyok szomorú ha semmi okom nincs rá?

Figyelt kérdés
Mindenem megvan a szüleim nagyon rendesek sok barátom van csak nem nagyon érdekel semmi, bulikba járok mások szerint érdekes vicces és okos vagyok sokan keresik a társaságom, mondjuk van, hogy elég sok negativ gondolatom van és mostanába a suli se megy úgy ahogy eddig lusta lettem de ez engem nem zavar. Eddig bármit csináltam szinte mindig szerencsém volt. Egy pár napos eset amikor a szülinapomkor megivtam pár közeli haveromat pizzázni és odaadom a pincérnek a pénzt borravalóval és a felét visszaadja.Biztos rossz számlát nézett. De nem szoltam neki utána meg egész este ezen röhögtünk a diszkóban. Ott valamivel jobban éreztem magam táncoltam pár csajal meg beszélgettem. De igazábol már azt sem értem, hogy miért írtam ezeket most ide. De valamiféle dühöt is érzek a világal szemben vagyis inkább az emberek ellen, hogy milyen buták. 3 hónapja elájultam a suliba bevittek mentővel a kotházba. 1 hétig csak vizsgáltak de nem volt semmi bajom állitólag fáradság miatt volt meg felírtak pár vitamint azért, hogy ne látszodjanak annyira hülyének az orvosok, hogy nem tudják, hogy mitől volt, ezeket anyumnak mondták csak más szavakkal a korházban.
2013. dec. 31. 03:37
 1/1 anonim ***** válasza:

"Eddig bármit csináltam szinte mindig szerencsém volt. Egy pár napos eset amikor a szülinapomkor megivtam pár közeli haveromat pizzázni és odaadom a pincérnek a pénzt borravalóval és a felét visszaadja.Biztos rossz számlát nézett. De nem szoltam neki utána meg egész este ezen röhögtünk a diszkóban."


Haaat, ha te ezt szerencsenek nevezed, hogy valaki tevedesbol, faradtsagbol rosszul adott vissza es ezzel talan az aznapi fizetese ment rad... hmmm.

Azert nem voltal szomoru.

Szoval mi a gond? Unatkozol? Tipikus jodolgodbannemtudodmitcsinalj?


Es, ha lehet, ne butazz le olyan embereket, akik lehet, hogy nem talaltak ki, hogy mit szipuztal es mitol estel el, de az iskolai vegzettseguk es az IQ-juk kb az tizenotszorose a tiednek.

Tipikus kiskamasz vagy, fuggetlenul a biologiai eletkorodtol.

2013. dec. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!