Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » H1N1 előjelei vagy csak...

H1N1 előjelei vagy csak kimerültség?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan furcsán érzem magam.(kb 2hete)Nem vagyok jól..olyan furcsa a közérzetem.Fáj a fejem,fáradt vagyok,néha pármásodpercre megszédülök,és néha itt ott fáj .. térdem a hátam(gerincem,derekam)..és ezalatt az idő alatt 2x fordult elő hogy höemelkedésem volt.Bár én egyfolytában ugy érzem mintha az lenne...sápadt vagyok többnyire..de valamikor meg teljesen jolvagyok ezek lehetnek akár órák is..nem fáj a torkom.1hónapja kb volt egy 2-3 napom mikor fojt az orrom de semmi láz meg egyéb.

Kimerültség?! 18éves vagyok és már nem vagyok sulis de sajnos még munkám sincs...nem hiszem hogy kimerültség lehet.Igaz a folymatos munkakeresés és a sok nyaggatás a környezetemböl már idegileg kicsit kimerített.. ez lehet a probléma?! vagy télleg H1N1 bujkál bennem?!:S:(

Segítsetek mert nagyon nem vagyok jól!Tb-m nincs és most pénzem sincs felesleges ide oda küldözgetös nem törödöm viszgálatokra!csak akkor szeretnék télleg orvoshoz menni ha ti is ugy gondoljátok hogy H1N1 és baj van és itthon már nem tudok segiteni magamon!Csak rendes válaszokat kérek!Előre is köszönöm!

18/L


2009. nov. 23. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
nem H1N1 mert akkor magas lázad lenne szerintem vérszegény lehetsz
2009. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem h1n1
2009. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vas hiány is lehet.

Vegyél vas tablettát .Nem ártasz vele.Meg c-vitamin....

Ez ne H1N1..

2009. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én beoltatnám magam a helyedben! 2000 ft csak.egyébként szerintem nem az, csak már az emberek annyira rákattantak erre a témára, hogy ha fáj az embernek egy kicsit a feje,vagy csak köhint egyet,máris bebeszélik maguknak, hogy H1N1-esek ! a H1N1nek amugy is magas láz (39 C fok) meg hányás az alapelőjele.Az orvosom mondta.
2009. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14:18as minden nap szedek c-vitamint:) de nem erősödöm tölle!:) nem hiszem hogy vashiány mert a minap vérzett az ujjam és mikor reflexböl bekaptam az ujjam iszonyatosan vas ize volt a véremnek!:) a vérszegénység bizony lehetséges,12éves koromban volt olyan hogy magasabb volt a fehérvérsejt számom..:S lehet kéne egy vérvétel?!:S az mennyibe kerülhet tb nélkül?:S vagy érdmesebb egy hónapra befizetni valahogy a tb-t?!:S köszi a válaszokat amugy:)
2009. nov. 23. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
A H1N1 lappangási ideje 7-8 nap, tehát ezt máris kilőheted.
2009. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok nem tudommennyi lehet a vérvétel de mindenesetre érdemes utána nézned amúgy amikor én vérszegény voltam ugyanez volt velem nekem azt ajánlotta orvosom egyek sok májat
2009. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi ez egy nagyon jó tipp:) megpróbálom.azt ugy is szeretem:)
2009. nov. 24. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!