Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen sampont ajánlotok?

Milyen sampont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Világéletemben problémám volt a hajammal. Korpásodik, száraz a fejbőröm, viszont 2 nap múlva már zsírosak a tincseim, és sűrűn kell mosni. Sokáig Head & Shoulder's-t használtam, de nem múlt el a korpám. Most vettem egy Elséve sampont (a színvédőt; mivel feketére van festve a hajam; egyébként nem ettől van, eredeti hajszínnel is ugyanezek voltak a gondok, sőt, még intenzívebbek), és nagyon viszket tőle a fejbőröm! Ma reggel megmostam, és majd' megőrülök, mert állandóan vakaróznom kell. Ettől persze sebes a fejbőröm, és még fáj is! Gondolom irritálja valamilyen hatóanyag. Szóval, visszatérve a kérdésre: milyen sampont használjak?
2009. nov. 23. 12:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia! Na használ a Vichy? Nekem azóta sincs semmi gondom a hajammal.

1.válaszoló

2009. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, használ, köszönöm, hogy ajánlottad! :)
2010. jan. 2. 18:01
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülök! :) Nagyon szívesen! :)
2010. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!