Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen sampont ajánlotok?

Milyen sampont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Világéletemben problémám volt a hajammal. Korpásodik, száraz a fejbőröm, viszont 2 nap múlva már zsírosak a tincseim, és sűrűn kell mosni. Sokáig Head & Shoulder's-t használtam, de nem múlt el a korpám. Most vettem egy Elséve sampont (a színvédőt; mivel feketére van festve a hajam; egyébként nem ettől van, eredeti hajszínnel is ugyanezek voltak a gondok, sőt, még intenzívebbek), és nagyon viszket tőle a fejbőröm! Ma reggel megmostam, és majd' megőrülök, mert állandóan vakaróznom kell. Ettől persze sebes a fejbőröm, és még fáj is! Gondolom irritálja valamilyen hatóanyag. Szóval, visszatérve a kérdésre: milyen sampont használjak?
2009. nov. 23. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A Vichy sampont ajánlom neked, amelyik zsíros korpára van! Nekem is a hajam két nap után már zsíros volt, állandóan viszketett, és korpás is volt. Amióta ezt használom, 5-6 napig simán kibírom hajmosás nélkül, a korpa eltűnt.

Próbáld ki,megéri az árát!

2009. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a Nizoral gyógysampont,gyógyszertárakban kapható,és direkt korpásodásra van, többféle is van belőle,mindenképp megér egy próbát
2009. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
itt a linkje [link]
2009. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Mindenképpen gyógyszertárba vegyél sampont! (Nekem jó pár éve egy szuper büdös szulfátos sampont ajánlottak jó drágán, de nagyon hamar rendbejött a fejbőröm. A nevére már nem emlékszem.)
2009. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat; vettem egy Vichy sampont, akciós volt, kettőt kaptam, egy ezres ráfizetéssel (így 4e fölött volt...), és használtam már párszor. Sajnos ez sem válik be úgy, ahogy szeretném, de 4 hetes kúrát ajánlatos végigcsinálni vele; remélem, később lesz hatása. Ha nem, megírom. :)
2009. dec. 4. 12:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mész bőrgyógyászhoz?
2009. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi is mindent kipróbáltunk, a Nizoraltól elkezdve a büdös szulfátosig. Nekünk egy vált be, ami nagyon jó (2-3 alkalom után a korpa teljesen eltünt, viszketés elmúlt), a DM-ben lehet venni, dm-es Balea korpásodás elleni gingko kivonatos sampon, sötétkék doboza van és 389 Ft, legalábbis legutóbb ennyiért vettem.
2009. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Voltam bőrgyógyásznál; a kedves doki 4-5 ecsetelős, undorító tinktatúrát próbáltatott ki velem, amik nem hatottak, úgyhogy nem mentem vissza többet hozzá. Talán később, ha picit jobban bízom majd az orvosokban... :)
2009. dec. 4. 21:53
 9/13 anonim válasza:
sza, szerintem is probalt ki Nizoral gyógysampont!
2009. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bojtorján sampon
2009. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!