Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma voltam orvosnál mert fájt...

Ma voltam orvosnál mert fájt a fejem a torkom meg lázam volt meghalgatot azt mondta nem kell antiobitikum akkor mi lehet ez H1N1?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 11:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

ne rinyálj... ez legyen a legnagyobb bajod.

mivel nem vagyunk jósok, nem tudjuk megmondani, hogy holnapra elmúlik-e.. mindenesetre ezzel a "betegségeddel" simán lehet dolgozni vagy iskolába menni.

És ne a gép előtt ülj, meg ne gyógyszereket szedj be, hanem igyál teát, egyél narancsot.

2009. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
most is azt iszok
2009. nov. 20. 12:16
 13/26 anonim ***** válasza:
36.9 -el tuti nincs tüdőgyuszid ha meg H1N1?akkor mi van ? Túl vagy rajta ha már nincs lázad,ha nézel TV t mondták hogy enyhelefolyású volt annál a 140!gyereknél a H1N1!!!! vígan játszottak mikor mutatták ,lázcsillapítót kaptak!! Tüdőgyulladással garantált szinte a 40fokos láz!
2009. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
értem de az algoflex 400 sokal job mint a rubophen
2009. nov. 20. 12:27
 15/26 anonim ***** válasza:

Én a helyedben pont, hogy reménykednék, hogy az, ugyanis a H1N1 egyetlen "különlegessége" az, hogy bizonyos emberekre (gyakran egészségesekre is) nagyon veszélyes (ezt nem tudni előre, genetikai "adottság")... de a többségnek(!) kifejezetten enyhe influenza...


Ha neked most csak hőemelkedésed van (és tegyük fel h1n1), akkor valószínűleg a szerencsés többségbe tartozol (különben már nagyon rosszul lennél) és már nem kell félned, pihensz, meggyógyulsz és készen is vagyunk, többet semmi para :)

2009. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
ja hnap mennék buliba de nem fogok sztem meggyogyulni
2009. nov. 20. 12:30
 17/26 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz semmiképp ne menj:

1. Ha jobban is vagy, jobb ha pihensz rá egy hétvégét, mert így ha benyelsz valami bacit, a legyengült immunrendszered nem fog örülni neki.

2. Mindemellett még meg is fertőzöd az ismerőseid, és az nem vallami "illedelmes" dolog :)

2009. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
oksi
2009. nov. 20. 12:41
 19/26 anonim ***** válasza:

te elég hipohonder vagy :D

az orvos egy vizsgálattal nemtudja megmondani h h1n1-es vagy-e, ahhoz laborba kéne küldeni a mintád.

örülj neki h nemkaptál antibiotikumot, az ugyanis sokszor többet árt mint használ.

vedeljél valami gyógyteát, szopogass vmi torokfertőtlenítőt és ennyi.

2009. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
most 37.1 a höm estére lázas leszek?
2009. nov. 20. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!