Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszú távon ebből mekkora...

Hosszú távon ebből mekkora gondok lesznek?

Figyelt kérdés
Depresszió/önsajnáltatás/szomorúság miatt alig eszek. Október elején 105 kg voltam. Most hétvégén 100kg voltam akkor jött egy komolyabb "földhöz vágódás" mai nap 95kg. Pár nap alatt 5kg ez szerintem is nagyon durva. Ez vajon egyáltalán zsírból ment le nem csak az izmaimat bontom le? És milyen kockázatokat vállalok ekkora mértékű önpusztításnál. Azért eszek csak nem sokat pár falatokat de azért naponta 1 kiadósabb étkezés az van. 19/F 185cm

2013. nov. 21. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hosszú távon várhatóan 120 leszel... A szervezeted egy darabig elbírja ezt, aztán majd kompenzál... bőségesen!
2013. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval majd ha megelégeli mindnenből megpróbál majd zsírt kialakítani?
2013. nov. 21. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez is igaz lehet, de sokkal inkább te gyengülsz el, és telezabálod magad... Depiben ez nem ritka.
2013. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csakhogy már majd 2 hónapja tart és nem igazán volt még falási rohamom nem kívánom a kaját. Csupán pusztán tudatosan eszek tudom, hogy kell ennem és nem éhségből eszek.
2013. nov. 21. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első 5 kilóban semmi furcsa. 100 kiló fölött havi 5 kilót fogyni nem feltétlen egészségtelen.
2013. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az normálisan ment le de vasárnap 100kg tegnap 97,5 ma 95 ez durva. De vajon mi ment le? Ez zsír amit vesztek vagy izom? Azért ilyen mennyiségű izom vesztés után szerintem karomat nem bírnám felemelni szóval csak nem az lehet.
2013. nov. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!