Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak engem zavar ez az idő?

Csak engem zavar ez az idő?

Figyelt kérdés

Kedvetlen vagyok..fáradt,alig várom a hétköznapokat,hiába a sok doga,de legalább jó a kedvem,jókat nevetünk.

De akkor is,ezt utálom...lelomboz ez az idő...Ráadásul most olyan rossz,mert az őszi kabát már vékony,de a téli meg vastag.Pénteken is reggel hűvös volt,meg fáztam.Felvettem egy hosszú ujjút,arra egy pulcsit meg a kabátot.Olyan melegem volt...hazafelé már a pulcsit betettem a táskába,de így meg lehet megfáztam:/

Már alig várom,hogy tényleg hideg legyen...olyan +3,-7°C.

Csak én vagyok így ezzel..lelomboz ez az idő,de amint hideg lesz,és hó,jég rögtön jobban vagyok...*__*

Más érez még így?

14,5/L


2009. nov. 15. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

basszuskulcs:D evvel ugyanígy vagyok :):) am sokkal jobban szeretem az őszt meg a telet,persze a nyarat csak a nyári szünet miatt,meg lebarnulok...stb... Az ősz is csak akkor jó amikor hűvös van és nem süt a nap,fúj a szél,hullanak a levelek...a tél pedig akkor ha hó és fagy van,ami manapság elég ritka ugyebár... nem tudom lehet hülyének néznek de én akkor is így vagyok evvel.Nem szeretem ha ősszel és télen süt a nap.Amúgy még az a "halálom" amikor eső után elmegy a borultság és kisüt a nap és ilyen eső szag van wáhh attól ki tudok borulni rendesen :S nahh azt hiszem ennyi ^^

szjóóó 14/L (jan.-ba 15 xD)

2009. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja még annyi h lehet azér tvagyok ilyen mert téli hónapban születtem ugyebár:) és általában a januárra mondják h a leghidegebb...de nem tudom :D
2009. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nyár végétől nyár elejéig nálam a fű se nől, túlöltözni nem szeretik, fázni meg még úgy se. a hétvégéket viszont nyáron is utálom, mert akkor hülye szokás szerint mindenki bezárkózik, és megáll az élet.
2009. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!