Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan győzzem le a halálfélel...

Hogyan győzzem le a halálfélelmet?

Figyelt kérdés
Szívműtét előtt állok.Mivel már 2*műtöttek gyerekkoromban tudom mivel jár,de csak most jöttem rá mik a kockázatai.Nagyon félek,hogy nem élem túl vagy esetleg addig sem bírom ki.Az érdekes az,hogy a második műtét után 16 éven át olyan jó állapotban voltam,hogy 3 gyermeket szültem az állapotom hirtelen romlott,szinte egyik pillanatról a másikra.Nem tudom még a műtét időpontját csak annyit tudok júliusban lesz egy teljes kivizsgálás és ez is idegesít.Amikor megtudtam,hogy meghalt az újszíves kisfiú napokig rosszul voltam.Szeretném még felnevelni a 3 gyermeket a legnagyobb is csak tíz éves,de nem tudom kiverni a fejemből,hogy meghalhatok.Mit tegyek?
2008. júl. 7. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nemtudom,hogy vallásos vagy-e? De abban biztos vagyok,hogy ilyenkor a hit nagyon sokat segít. De gondolj arra,hogy még fiatal vagy és élned kell,élni fogsz. Még az unokáidat is meg kell érned! ;) Sok erőt és kitartást kívánok,és gondolok Rád!!
2008. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, Hiszek Istenben és a Hit Gyülekezetébe jártam is még a gyerekek meg nem születtek és sokat imádkozom ,sajnos így is félek.De ez a félelem már egyre gyengül.
2008. júl. 17. 11:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Ennek örülök! Kitartás! :))
2008. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!