Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan győzzem le a halálfélel...

Hogyan győzzem le a halálfélelmet?

Figyelt kérdés
Szívműtét előtt állok.Mivel már 2*műtöttek gyerekkoromban tudom mivel jár,de csak most jöttem rá mik a kockázatai.Nagyon félek,hogy nem élem túl vagy esetleg addig sem bírom ki.Az érdekes az,hogy a második műtét után 16 éven át olyan jó állapotban voltam,hogy 3 gyermeket szültem az állapotom hirtelen romlott,szinte egyik pillanatról a másikra.Nem tudom még a műtét időpontját csak annyit tudok júliusban lesz egy teljes kivizsgálás és ez is idegesít.Amikor megtudtam,hogy meghalt az újszíves kisfiú napokig rosszul voltam.Szeretném még felnevelni a 3 gyermeket a legnagyobb is csak tíz éves,de nem tudom kiverni a fejemből,hogy meghalhatok.Mit tegyek?
2008. júl. 7. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


szerintem ezt csak pozitív gondolkodással tudod legyőzni.

Hiszen jó néhány példa van rá, ha pozitívan gondolkodsz, akkor könnyebben is gyógyulsz.

Nagyon nehéz, és megértelek.

Drukkolok Neked!!!

2008. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. júl. 7. 23:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Fiegyelj az én nagyapámat 72 éves tavaly műtötték a szivével, szívbiilentyű és koszorúér cserével. A műtét után nem sokkal már le se lehetett állítani. Ez magával rántota a követkkező bajt, az orvosok elmondták neki, hogy mostmár semmi nehéz fizikai munkát nem szabad neki végezni, dehát neki ott vannak a lovai meg van tehene is és hát azokat nem volt szive eladni ezért gondozta öket, amig a tehén oda nem nyomta az istállo falához. Újraórház intenzív osztály. Deonnan is kijött és most is él virul. Te gondolom sokkal fiatalabb vagy, nem lehet baj!
2008. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erösnek kell lenned.Tudom könnyü mondani.De gondolj a gyerekeidre,ö értük azért is csináld meg csináld végig.Anyukámat kétszer mütötték,még mi is kisebbek voltunk,de biztos csak ránk gondolteröt adott neki.Nagyon sajnálom ami veled törnénik.A elsö sziv átültetett kis fiunak nem fogadta el a szervezete az uj szivet.Neked nem szivátültetésed lesz.És ne általánosits,nem vagyunk egyformák.Annyira ügyesek az orvosaink,jol felszereltek a korházak.Ne félj.Egy sziv sebész biztos nem véletlen az,ügyesek.Gondolj a gyerekekre,csak pozitivan.SZORITOK NEKED,SOK SIKERT.
2008. júl. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólóval értek egyet. Csak is a pozitív gondolkodás segíthet. Ajánlani tudok egy könyvet: Norman Vincent Peale - A pozitív gondolkodás hatalma.
2008. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bíztatást 30 éves vagyok.Nagyon jól esnek a szavaitok,remélem meg bírok egy kicsit nyugodni.
2008. júl. 8. 11:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy nem lehet baj, mert a gyerekeidet nem hagyhatod itt, ezért hát nem is fogsz meghalni...

Akkor kell félned, ha 1950-et írnánk, mert akkor meg sem tudnának műteni, de mondok egy jó hírt!!!:::


2008 VAN!! drukkolok-nyugi!

2008. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
neked is köszi!
2008. júl. 8. 19:04
 9/13 anonim ***** válasza:
NEM FOGSZ MEGHALNI! Ne is így fogd fel a dolgot. Inkább úgy, hogy gyorsan túlleszek ezen a műtéten, és már vihetem is a gyereket a játszótérre. Utána, fagyit eszünk, majd elmegyünk az állatkertbe és mind a három gyerek felül egy pónira, és tesznek egy sétakört, majd 10 év múlva ott fogsz ülni a 20 éves gyerekd esküvőjén, majd nagymama leszel, és kérlek had ne folytassam. ÉN IS DRUKKOLOK!!!!!!!
2008. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!Tényleg jól esnek ezek a bíztató szavak!
2008. júl. 10. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!