Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap óta fáj a fejem, és...

Tegnap óta fáj a fejem, és néha rám jön a hányinger. Ma kellett volna megjönnie, helyette már szerdán. Lehet, hogy attól van, hogy hnap felvételizek és már most izgulok és félek? Hogyan győzzem le az izgulást?

Figyelt kérdés
gyors segítséget kérek!14éves lány!:)
2009. jan. 23. 19:22
 1/2 A kérdező kommentje:
néha torkom is megfájdul és olyan rossz érzésem támad,mintha mindjárt megfulladnék!ilyenkor ez normális?
2009. jan. 23. 19:32
 2/2 anonim ***** válasza:

szopogass szőlőcukrot, az nagyon jótékony hatású és még finom is, megnyugtatja a gyomrod, csökkenti a stresszt és még az agyműködést is serkenti. nekem érettségi előtt és érettségi közben is ez segített! Van sokféle ízesítésben, még patikában is lehet kapni, de szerintem bármelyik boltban, tescoban van tudom, az biztos.

Sok sikert!

2009. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!