Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak ha néha annyira...

Mit csináljak ha néha annyira szorongok hogy hányingerem lesz és néha még hányok is?

Figyelt kérdés
Esetleg valami tippet tudtok? Mert néha sikerül lenyugtatni magam néha nem.
2013. okt. 17. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam én is régen. Az ember azt hinné, hogy leküzdhetetlen. De komolyan mondom, hogy rájöttem a legegyszerűbb módszer az ha bátran szembenézünk azzal amitől félünk vagy szorongunk. Én így küzdöttem le az összes olyan dolgot amitől szorongtam. Pl a tömegtől rendszeresen rosszul voltam, ha már a tesco-ba bekellett mennem egyedül akkor is a pulzusom az egekbe volt és nem kaptam levegőt. De tudtam, hogy csak én tudok ezen változtatni, ezért rákényszerítettem magam. Egyre többször mentem el egyedül, az első pár alkalom borzalmas volt, legszívesebben menekültem volna, de tudtam, hogy így sose fogok ebből kijönni. Majd egyre jobban viseltem és a végére már abszolút nyugodt voltam. Ma pedig már nem is értem hogy mitől féltem egyáltalán..?! A szorongás is ilyen, hogy le kell küzdeni. Persze ha nagyon nagy fokú akkor érdemes orvoshoz fordulni vele, de ő is csak nyugtatót fog felírni. Attól elfog múlni a szorongásod, ideig-óráig vagy amig a gyógyszer hatása tart. De a tartós megoldást a fejedben kell létrehoznod..
2013. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!