Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert van hanyingerem, ha...

Miert van hanyingerem, ha megehezek?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt ez, nem tudtam hova tenni. Majd eves utan se mult el. ( az etel egyebkent jolesett). Aztan reggel eros hanyingerrel keltem, de akkor is jolesett az etel. Ettem es elmult a hanyinger. Most megint ehes vagyok es kegyetlen hanyingerem van. De szerintem, ha eszek el fogmulni. De miert van ez? Maskor ilyen nem volt az ehsegtol
2013. szept. 15. 19:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja es terhes nem lehetek! Viszont panikbetegsegem van
2013. szept. 15. 19:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem akkor van ez, amikor viszonylag hosszú ideig erős stressz alatt vagyok (pl. vizsgaidőszak). Sőt én is voltam pánikbeteg is, igaz, ennek már 10 éve, de akkoriban tapasztaltam először ezt magamon, amit Te is írsz.

Szóval az Általad leírtak és a magam tapasztalatai alapján erre tudok gondolni, kedves Kérdező. Gondolom, hogyha pánikbetegséggel küszködsz, akkor eleve nem lehet valami nyugodt az életed.

2013. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!