Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Hanyingerem van....

Mit tegyek? Hanyingerem van. Egyek v. Ne?

Figyelt kérdés
Reggeli hulye szokasom, hogy felkelek es eszek, de hetvegen meg utana visszafekszek. Ilyenkor csak bekapok egy par dolgot. Ma reggel egy kocka sutit ettem meg meg egy kekszet, utana pedig ilyen tejkaramellat. Egybol lefekdutem es meg bofogni se igazan tudtam, de nagyon almos voltam meg. Azota nem is aludtam jol es most hanyingerrel keltem. De a gyomrom meg korog es erzem, hogy ehes vagyok. Hiszen ennyi etellel nem lehet jollakni. Mit tegyek?
2013. szept. 7. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél valami nem édeset, ha van, akkor natúr, vagy enyhén sós kekszet, esetleg egy kis kétszersültet vagy szárazabb kenyeret üresen. És éhgyomorra többé ne egyél össze ennyi édességet.

Ha van otthon egy kis szódabikarbóna (étkezési), akkor abból is lenyelhetsz egy kiskanállal.

2013. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2013. szept. 7. 11:16
 3/3 KerdezekEsKesz:D válasza:
Nekem a pirítós vált be de nem szabad megvajazni vagy akármit rákenni mert minnél szárazabb annál jobb de feketére se szabad pirítani! Inni pedig a Cola jó ki kell rázni a szénsavat és szép lassan kortyolgatni remélem segítettem
2017. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!