Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit ajánlotok idegességre ami...

Mit ajánlotok idegességre ami AZONNAL HATNA?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges vagyok az anyagi gondjaim miatt.

Nem részletezném a miértjét:(((

Légyszíves csak hasznos válaszokat írjatok!!!! Köszönöm!


2009. nov. 9. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
marijuana, ha hozzá tudsz jutni. de ha pont az anyagi gondjaid paráztatnak, akkor valószínűleg nincs kiút, mert még egy feles pálinkára se futja. gyógyszerre sem, meg semmire. inkább nem is idegesítelek olyan példákkal, amik pénzbe kerülnek, de ingyenes tippem nekem sincs.
2009. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Menjél el futni!


Komolyan, nem viccből mondom, futsz két kört a ház körül, kitisztul az agyad, és kifáradsz, lenyugszol!

Én mindig ezt teszem... Elég sokszor van ilyen :)

2009. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, tudom hogy a kábítószer nem megoldás-- sosem tenném!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De ha van valami gyógyszer (recept nélkül) azt kipróbálnám. Nem a napi megélhetésem múlik rajta csak egyszerűen félretenni nem tudok!!! Pedig nagyon kellene:(

2009. nov. 9. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:

atól függ mire gondolsz, ha vmi ócska drogra, akkor fogod a gázöngyújtót azt azt szívod. nmtom milyen lehet, de biztos kiüt vmennyire picit.

de ez nem lenne megoldás a gondjaidra.


esetleg a zenét javaslom, vmi olyat ami megnyugtat, csukd be szemed és kapcsolódj ki kicsit.


aztán pedig majd gondolkodj azon, hogy milyen emgoldást tudsz találni a gondokra persze...

2009. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, a futás jó ötlet. Kipróbálom!!!!
2009. nov. 9. 20:35
 6/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok, szal akkor van pénzed gyógyszerre. akkro vegyél "nervenpflege" tablettát. gyógynövényes, naponta 3.-at lehet bevenni 3x az nyugtató. este 3d az altató. olvass utána.
2009. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezek vény nélküliek?
2009. nov. 9. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:

ez, de igen vény nélküli, viszont megvan 1-2ezer Ft, bár vegyél kisebb kiszerelést elsőre, próbáld ki.

altatónak is jó mint mondtam, a léynege az, hogy ez gyógynövényes, így nem üt ki mint egy erőteljes bikaaltató.


a mozgás amúgy tényleg jó, azt se feledd.

2009. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát tényleg köszi az ötleteket!

Már fel is öltöztem és megyek futni.

Holnap meg megveszem ezt a "gyógy"szert!

Köszönöm szépen!

2009. nov. 9. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Jóga vagy Autogén tréning a lélek egészségéért.

2. Sport a test egészségéért. (Futás, bicaj, küzdősportok)

2009. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!