Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vitamint ajánlotok?

Milyen vitamint ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon fáradékony vagyok és rossz a közérzetem is...na meg persze biztos vitamin hiányom is van...Milyen vitamin vagy tabletta lenne jó nekem? Köszönöm
2011. júl. 1. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vérvétel...aztán a doki ajánl neked étrendkiegészítőt
2011. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fáradékonyság elsősorban a C vitamin hiányát jelzi, próbáld ki, hogy napi 500 mg-ot szedsz.
2011. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a vérvételt kihagyom, de a C-vitamint az ki fogom próbálni. Köszönöm.
2011. júl. 2. 09:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

pedig pont a vérvételt nem kéne kihagyni



a fáradékonyság egyébként lehet magnézium vagy vashiány vagy akár B1-vitamin hiánya is....

2011. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A vérvétel tényleg jó ötlet,ha nem is a legpontosabb,de irányt mutat!Akár vashiányod is lehet,amit nem fogsz megtudni,ha nem nézeted meg.

Én multivitamint javasolnék,ha már erre irányult a kérdés,lehetőleg jó minőségűt,akár folyékony is lehet(pl.Lenkei folyékony,bár ebben nincs vas)a könnyebb felszívódás miatt,esetleg valamilyen lágyzselatint,azt is könnyebben hasznosítja a szervezet(mert egyébként a tablettáknak csak egy része szívódik fel,én ezért vagyok a folyékony híve).

2011. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Offthewall ***** válasza:

Én a Scitec Jumbo pak nevű multivitamint szedem, 13 féle ásványi anyag, nyomelem, és főleg vitamin van benne... Sportolóknak, és emelt fizikai aktivitást végzőknek lett tervezve, tehát a földi halandóknak 1 heti igényét is fedezi 1 napi adag :D(probléma az, hogy ugye a többlet nem raktározódik, hanem a vizelettel távozik...)

drága, de szerintem az egyik legjobb széles körben elérhető vitamincsomag a piacon. Jobbat ennél nekem senki nem tud mutatni. Az meg, hogy nem víz alapú, hát nem tudom ki az, aki 13 tablettát nem vízzel vesz be, úgyhogy tök mindegy...

2011. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2011. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Offthewall ***** válasza:
milyen vitamint ajánlotok kérdésre nem Aloe vera linkekkel válaszolunk kedves humbug-hívő utolsó... -_- Látszik, hogy nem sportolsz.
2011. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
kedves elöttem lévő, nem humbug, ha te nem hiszed,az a saját dolgod, nem kell a másikat megszólni! k.a. :)
2011. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tűzés fitnesszboltba (előbb ajánlot Scitec cégtől) a Daily one-t vegyél + c-vitamin, napi min 1000mg, de lehet 2000mg is - 2*1 (nem fog megártani, ne higgy a farokságoknak.
2011. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!