Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen méregtelenítőt ajánlotok?

Milyen méregtelenítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretném felfrissíteni a szervezetem, mert nagyon nyomottnak érzem magam. Túlságosan fáradékony vagyok. Gondoltam, hogy egy méregtelenítő kúra segíthetne.
2011. jún. 11. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem rég kezdtem el a fekete dió kivonatot szedni.
2011. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Yucca
2011. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szervezet méregtelenítésének tobb pontbol kell állnia.

Nem elég egyfajta szer.

2011. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A zöld tea és a kamilla kezdetnek nagyon jó.
2011. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én az aloe-verát tartom a leghatásosabbnak, mert az először tisztít, méregtelenít,aztán feltölt és normalizálja az életfunkciókat. Mindezt azért tudja, mert a növény sejtjei az emberi sejtekhez nagyon hasonlóak, azért setjszintű a méregtelenítés és képes új fiatalabb sejteket is létrehozni. Évek óta ezt használom a családommal együtt, és aki ismer bennünket, az évről évre azt veszi észre, hogy nem fog rajtunk az idő vasfoga.

Csak ajánlani tudom.

2011. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az utolsó válaszolótól kérdezném,hogy hogyan szoktatok méregteleníteni aloe verával?(valamilyen kapszula formájában,vagy hogyan?)köszi előre is.

2011. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!