Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Begörcsölt a lábam! és semmi...

Begörcsölt a lábam! és semmi nem használt eddig (masszírozás, pihentetés) de már vagy fél órája fáj menni nem birok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik része?

Nekem a vádlim szokott, éjszakánként. Ilyenkor leülök a földre, a lábamra. (Tehát letérdelek, és úgy ülök rá.)

Ha kicsit így maradsz, akkor "kinyomod" belőle a görcsöt.

Fájni fog sajnos utána vagy egy napig, de a görcs kimegy belőle, és persze lábra fogsz tudni állni. Olyan lesz, mintha izomlázad lenne.

2013. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég gyakran van ilyen. Ha a masszázs nem segített,meleg vízbe tettem ahol görcsölt. Ilyen volt az esküvőmön is, érdekes volt mikor az abroncsos szoknyát felkakpa ácsorogtam egy kád vízben,de hatásos volt. :)
2013. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány, kalcium, magnézium?
2013. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van,kálcium,magnézium,vitamin hiány lehet.Igyál meg egy pohár tejet.
2013. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magnéziumhiányod lehet. A kálciumot is pótolni kell. Szedjél pár hónapig étrendkiegészítőt. A banán sok magnéziumot tartalmaz.
2013. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyértelmű,h magnézium,ritkábban kálcium hiány okozza,de ha most bekapsz ezekből nem fog oldódni a görcs. Tedd meleg vízbe és csinálj magnézium kúrát a megelőzésre.
2013. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!