Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hízásra kinek mi jött be?...

Hízásra kinek mi jött be? Béres csepp, peritol, b vitamint ne írjatok mert az nekem nem használt! Valami turmixerüségre gondolok. CSAK 10 KG SZERETNÉK! 165/50

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:

nutellás kenyér éjjel. sok. meg süti. az is sok. Nekem be szokott válni.

mondjuk én most akarok még pont ötöt fogyni, és akkor leszek annyi, mint te most. :) az a versenysúlyom. Ez azért még messze nem olyan gebe. Csak karcsú.

2013. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Vitamintól meg béres csepptől miért híznál?

Zabáld tele magad húsos tésztával, akkor majd hízol.

2013. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első két válaszolónak üzenem nutellás kenyér éjjel, vagy pacalpörkölt hajnalban, és zabálás... nem mindenkinél jön be.

Kedves kérdező, nálammég semmi nem használt, így kíváncsi vagyok a válaszokra.... 161/46

2013. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
harmadik: akkor nem zabáltál rendesen :)
2013. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kalóriabevitel növelése

Inzulinszint emelése


Emésztés normalizálása (felszívódási zavarok kizárása)


Mindez együtt. Hiába iszol turmixot, eszel csomó cukrot, tejterméket: ha kidobja a tested felszívás nélkül, ha az emésztésed nincs rendben akkor csókot mondhatsz az egésznek, még a zsírosodásnak is.

2013. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarsz elhízni. Teljesen jó a súlyod. Ha izmot szeretnél akkor sok fehérje és edzés.
2013. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó.Azzért szeretnék hízni mert vékonynak látom magam s elegem van belőle,hogy folyton azt hallom mértnem eszel?pedig ez nem igaz.mindenki más akkar lenni.van ki vékony van ki teltebb.
2013. jún. 15. 10:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nekem is ez volt a problémám, de ilyen baromságok, mint Nutellás kenyér meg Meki csak narancsbőrhöz vezet, hízni attól sem fogsz. Mondom sok fehérje és súlyzós edzés. Plusz 5 kiló izom és baromi jó alakod lesz. Persze ehhez idő és kitartás kell.
2013. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy igaza van.
2013. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 175/50 vagyok, nem igazán hízok, pedig ugyan annyit eszek mint mások a családban. (Bár mindenki vékony a családban, csak én lettem túl vékony. :D) Ilyenek a génjeid, ilyen az alap tested, ezek csak kitartó izomépítő sporttal, nagyon tuti étrenddel lehet változtatni.(Rengeteg fehérje, napi sokszori-folyamatos étkezés, változatos étrend, sok zöldség-gyümölcs)
2013. okt. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!