Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha már két hete köhögök,...

Ha már két hete köhögök, szerintetek h1n1-es lennék?

Figyelt kérdés
Nincs lázam meg semmi bajom csak nem akar múlni a köhögés.Ugye nem vagyok h1n1-es? Annak mik a tünetei?
2009. nov. 8. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan tünetei vannak,mint a másik influenzáknak.Fejfájás,láz,nátha stb.
2009. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből rosszra gondolni. Viszont irány az orvos. Lehet légcsőhurut, vagy bármilyen légúti fertőzés. Ne hanyagold el mert többel kötöd be. Tüdőgyulladás is lehet belőle az meg nem játék. Tessék elmenni orvoshoz. Egész véletlenül pont én is ugatok mint egy kutya. Az alternatív megoldások híve vagyok de mégis lementem orvoshoz mert egy hete csak kehelek. Kiderült jól tettem mert a tea meg ilyenek semmit nem érne most. Nyomás dokihoz a légút nem játék!
2009. nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,elmegyek akkor hamar.:)
2009. nov. 12. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A H1N1 magas lázzal jár gyengeséggel és minden olyan tünettel ami a normál influ okoz. Sok C-vitamint egyél akár természetes úton akár tablettában az utóbbit 500mg-osat napi kettőt legalább. És az alap higéniát betartja az ember nem kapja el az influt. A köhögésre sós víz gargalizálása is nagyon jó. Fertőtlenít.
2009. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki volt már igazi influenzás, megismerte a különbséget. A 'náthás vagyok, kapar a torkom, köhögök, szédülök, nem vagyok jól' nem ilyen.
2009. nov. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem igaz, hogy tuti biztos, meghalsz :P XD
2018. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!