Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindig pörgök, sose vagyok...

Mindig pörgök, sose vagyok álmos, úgy ismernek, mint aki mindig tele van energiával. Ez baj?

Figyelt kérdés

Általában beszédes vagyok, ha nem, akkor valami lelki bánatom van, és azonnal észre is szokták venni és rákérdeznek.

Az ébredés utáni kb. egy óra időtartamot leszámítva lényegében sose vagyok álmos. Ha mégis - és nem egy dögunalmas óra alatt -, akkor már gyanús vagyok magamnak.

Mindig pörögnek a gondolataim és mindig csinálnom kell valamit. Egy film is szinte csak a moziban köt le, itthon rajzolgatok, sudoku-zok, kézműveskedem mellette.


Ez betegség jele? Ez gond?


Alapvetően örülök, hogy ilyen vagyok. Nagyon-nagyon sok embert látok, akik állandóan álmosak, mindegy, mennyit alszanak és mindegy, mit csinálnak.


Lehet egy enyhe pajzsmirigy-túlműködésem?

Vékony alkatú vagyok, fogyni könnyen tudok de hízni kvázi egyáltalán nem.

Gyors lehet az anyagcserém, amit egyrészt az alkatom miatt sejtek, másrészt ... khm... sokszor kell folyóügyet intéznem.



Alapvetően szerintem jobban jártam, mintha fáradékony lennék és kellemetlen tünetet nem okoz ez az egész. Mellesleg kiskorom óta vagyok ilyen.


Mégis lehet ez gond jele?


2013. okt. 3. 20:24
 1/2 A kérdező kommentje:

Amúgy néha mérem a vérnyomásomat, nem magas, a pulzusom se.

Nem szoktam remegni.

2013. okt. 3. 20:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem nem, en orulnek ha ilyen lennek merthogy allandoan hullafaradt vok.
2013. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!