Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tenyleg egeszsegtelen egy 15...

Tenyleg egeszsegtelen egy 15 eves lanynak naponta egy tejeskave?

Figyelt kérdés
Minden nap megiszok egy csesze tejeskavet ugy, hogy ontok egy kis fozott kavet ahhoz pedig tejet. Anya olyanokat mondd, hogy nagyon egeszsegtelen es a droghoz es a cigihez hasonlitja. Szerintetek?
2013. szept. 22. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de akkor szégyen, hogy nem tudod, én 21 vagyok... :)
2013. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szégyen, hogy hülyeségeket írsz :)) Amúgy meg egy szóval e mondtam, hogy nem tudom, hogy sokak szerint a kávé drog, de mint mondtam a te magarázatod szerint akkor a gulyásleves is drog :))
2013. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A koffein drognak számít, akármennyire hihetetlen számodra.

Pszichoaktív szerek (a köznyelvben: drogok[1] vagy kábítószerek) azok a természetes vagy mesterséges anyagok, amelyek az élő szervezetbe kerülve a központi idegrendszerre hatva megváltoztatják annak működését, funkcióját.

A koffeinre ez tökéletesen illik, ahogy a nikotinra is.

Nyugodtan kinyitsz egy farmakológia könyvet, a koffeint a "kábítószer-abúzus, élvezeti szerek" című fejezetben fogod megtalálni.

2013. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mégis miben változtatja meg a rendszert? Felviszi a vérnyomást? Akkor drog a csípős paprika, a zöld tea, a sport, a gyaloglás, a szex. Kb. minden
2013. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ahelyett, hogy ilyen hülyeségeket írsz, inkább ülj vissza az iskolapadba
2013. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!