Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szédülök el olyan könnyen?

Miért szédülök el olyan könnyen?

Figyelt kérdés
Van ,hogy ok nélkül szédülök de van úgy is ,ha hirtelen elfordulok,vagy csak felülök az ágyból néha akkor is,vagy ha egy ideig lefele tartom a fejem és utána fel nézek akkor is megszédülök!! De ez csak idönként jön elő,hogy bármitől megszédülök de nem tudom miért!!
2009. nov. 3. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
alacsony vérnyomás,alacsony vércukor,vashiány ???
2009. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom bizti nem mert arra vérnyomáscsökkentőt szedek mert valamivel magasabb a kelleténél!! De olyan nem magas ,hogy szédülnék tőle! A többit nem tudom.
2009. nov. 3. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez kiderül egy vérvizsgálatból. Én is nagyon sokáig szédültem, volt hogy egy vásárlás alkalmábal elájultam. Aztán kiderült, hogy 20éves létemre annyi vas sincs a szervezemben mint egy csecsemőnek.
2009. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Így van, az első válasz tökéletes. Nekem alacsony a vérnyomásom, ugyanezek a tünetek, ha 90/60, akkor már király jó vagyok...

És vashiány még az ok általában.

2009. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb:másfél hónapja voltam vérvételen a vérnyomásom miatt ,akkor teljes vérképet csináltak de akkor nem találtak semmit!!
2009. nov. 3. 12:58
 6/8 anonim válasza:
Úgy gondolom hogy az is probléma lehet hogy nem iszol elég folyadékot.Próbálj naponta 2-3liter folyadékot magadhoz venni.
2009. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot és minden reggel kezdd a napot valami édessel, csoki, tea, kakaó vagy ilyesmivel hogy elegendő szénhidrát és vércukor jusson a szervezetedbe, emellett egyél gyümölcsöt, de külön más kajáktól mert a gyümölcscukor(fruktóz) ami egészséges, csak így jut be oda ahova kell neki! Remélem segít!
2009. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 4. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!