Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kire tört már rá csak úgy a...

Kire tört már rá csak úgy a szorngás?

Figyelt kérdés

Főleg, ha egyedül leszek a munkahelyemnen, csend vesz körül. Elkezdek szorongani, szorít a mellkasom. Ha vannak körülöttem akkor is szoktam, de akkor hamarabb elterelődik a figyelmem. A kisfiamon is sokat kattog az agyam, hogy van az oviban. Pedig mindig örömmel megy be. Vannak dolgok amiken több napig szoktam rágódni, de ez nagyon rossz.

Ti is szoktatok ehhez hasonlókat érezni?


2009. nov. 3. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezt szorongásnak lehet-e nevezni, de én mostanában esténként pánikolok be azon, hogy mi lesz, ha meghalnak a szüleim, vagy elvesztem a férjem. Vagy elkezdek szegénysorsú ismerősökön agyalni. Néha már odáig fajulok, szabályosan sírvafakadok! Nem tudom miért van ez. Ilyenkor megpróbálom gyorsan másra terelni a gondolataim.
2009. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, Én is a gondolataimat próbálom meg elterelni, mert megőrülök. A halál is sokat kattog az agyamban, ami kiakaszt, de mostanában próbálom kezelni, száműzni ezeket a rossz gondolatokat.

Hány éves vagy?

2009. nov. 3. 11:06
 3/3 anonim válasza:
Szia.sajnos én is ilyen vagyok .Van úgy ,hogy ok nélkül szorongok vagy ideges vagyok.Ilyenkor próbálom magam lekötni de nem mindig megy.
2009. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!