Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől tört el a kezed? (nem...

Mitől tört el a kezed? (nem csukló meg ujj)

Figyelt kérdés

Hogy csináltátok? Tudom, hogy hülye kérdés, de el szeretném törni itthon a kezem. Légyszíves, aki csak elítélő választ akar írni, az inkább ne is írjon! Nektek hogy sikerült eltörni, és hogy törhetném én el? (otthon) :O

Köszi a normális válaszokat! :)


2011. márc. 30. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Miiiéééééééééééééért???

Na jó nem rám tartozik...

Elsőnek 7 évesen törtem el. Fociztam, ráléptam a labdára, kicsúszott a lábam alól és elestem. Legurultam egy dombon és neki csapódtam egy fának. Ráadásul nyaralás közben. :S Begipszelték, aztán 2 hét múlva amikor hozzánk közeli kórházban mentem kontrollra kiderült, hogy rosszul forr össze, ezért a doki eltörte megint. Pokoli volt.

Másodjára 9 évesen. Suli folyosón nekem jöttek hátulról és ráestem a csuklómra. Szilánkosra tört, meg is műtötték.

2011. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, elég rossz lehetett neked, köszi, hogy nem írtál ilyen baromságokat, hogy hülye vagyok. De otthon hogy eshetnék, hogy eltörjön a jobb kezem?? :)
2011. márc. 30. 19:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem akarsz dogát írni? :D

Fogalmam sincs. Nekem "helyzeti előnyöm" az volt, hogy hirtelen nőttem, ezért csontritkulásom lett, és elég könnyen törtem magam. Bár mind2 a bal kezemet.

Ha mindenképpen törni akarsz, csapj rá a kalapáccsal a csuklódra.

2011. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Háát... nem sok kedvem van dogát írni holnap :DD

Remélem addig esek elég nagyot, vagy tudok valahogy kezet törni meg azt szeretném, hogy sajnáljanak, meg meg szeretném tudni, hogy milyen a törött kéz. :P :D

2011. márc. 30. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Hehehe...én utáltam mikor el volt törve a kezem. Viszketett mint az állat, és nem tudtam benyúlni a gipsz alá semmivel. Pedig végigpróbáltam hurkapálcával, vonalzóval, kötőtűvel.

Ha már annyira nem akarsz dogát írni, akkor fáslizd be a kezedet holnap, és reggel az első utad az ofőhöz vezessen, hogy reggel suli előtt átestél a kutyán és fáj a kezed. Aztán azt a tanárt aki a dogát íratja, neki ugyanezt és kérdezd meg, hogy lehetséges volna máskor megírnod, mert most nagyon fáj.

Nekem egyszer volt ilyen (megcsúsztam a jégen, csak nem törtem el csak meghúztam) és tök rendesek voltak velem. Dogát se kellett írnom, ráadásul az osztályom a bowlingozást is elnapolta.

2011. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ejts rá egy salak blokkot azt a nagy 20 kilosat nekem az törte el az ujj percemet nagyon fájt
2014. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én ugy tudom meghámozol jo pár kg

krumplit ész egy tálba teszed és dugd bele a karodat 10 -9 orára és kiszivja belőle a kálciumot és elég rápöcintened él eltörik probáld ki

szerintem hatásos az osztálytársam kiprobálta és müködőt majd en is kiprobálom aszem ^^

2016. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tibike90 válasza:
Kapus voltam és hátrament a kezem, ja de az csukló. xD na minegy de amúgy nem fáj a csúkló törés.jobb kezedet akarod?akkor kb.öt hétig nem kell írnod csúklósra.u.i.:biztosan emlegettek... Csak rosszkor, és rossz Helen xD
2019. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tibike90 válasza:
Hoppácska,kicsit késön irtam
2019. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!