Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most akkor oltassam be magam...

Most akkor oltassam be magam h1n1 ellen vagy ne?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond.Segítsetek,kort és nemet is írjatok légyszi!
2009. nov. 1. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Egyértelműen NE. Nincs normálisan letesztelve sem, nem tudhatod, hogy milyen mellékhatásai lesznek. A H1N1 pedig sima influenza, én már átestem rajta, és semmivel nem rosszabb, mint az "átlag" influenza. És ezt mondják az ismerőseim is, akik szintén átestek rajta. 27/l
2009. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

szerintem se én se oltatom be magam

21/f

2009. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a több évtizede praktizáló orvosunk mondta, hogy nem biztonságos, nem vállalja a felelősséget. Szerintem ne. 25 éves nő vagyok
2009. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ne hallgass senkire. ahogy gondolod. vagy megkérdezheted a háziorvosod h mi a véleménye.

én direkt nemmondom meg h én mit tennék, h ne folyásoljalak be :D

2009. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem vizsgáltasd ki magad minden téren, szívműködés meg ilyesmik, és ha nem derül ki semmilyen eddig rejett betegséged, akkor nem érdemes beoltatnod magad, mert ha el is kapod, 1 hét alatt kigyógyulsz belőle, mint egy bármilyen betegségből is. De ha nem vagy egészen egészséges, akkor lehet hogy megéri kockáztatni, hátha tényleg hatásos:D
2009. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerdán készültek el a 14 év alatti tesztek, már bocs.

A várandós is folyamatban van.

De tegyetek amit akartok.

Miért , de miért mindenki a butaságra fogékony?

Azért azt javaslom, hogy egy hónap múlva is kérdezzetek rá a dokiktól, kíváncsi lennék ugyanazt fogják-e tanácsolni, mint most?

2009. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem ! és miért ? ez egy háziorvos blogja nézzétek meg .....igy kell pánikot kelteni az emberekben -aki akarja oltassa magát de sok értelme nincs

[link]

NINCS H1N1 járvány !!sőt semmiféle járvány nincs !!de tudnak csinálni az oltást valahogy elkell sozni-EU ban nem felel meg ezért csak azon kivül tudnák eladni -folytassam ???

2009. nov. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyik kolléganőm 2 kisgyereke (ovi iskola alsó) beteg volt az őszi szünetben, a gyerekorvos mégse vizsgálta célzottan járványra, és meggyógyultak.

Amikor kicsi voltam, akkor volt olyan "járvány" (nem tudom, mert akkor nem azzal voltam elfoglalva, minek nevezik), amikor a 25 fős osztályból csak 5-en maradtak egészségesek, 1-2 hét, és minden ment újból a régi kerékvágásban, oltást erre nem kaptunk, arra emlékeznék, mert nem szerettem az oltásokat. Túléltük.


Akinek nincs eleve betegsége, az nem kell, hogy aggódjon, akinek van, az meg figyeljen oda jobban, vagy a környezete figyeljen oda jobban, de ne a H1N1 miatt, hanem mert amúgy is kéne, mert egy felülfertőződés esetén egy sima megfázás is okozhat bajt.

2009. nov. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen.
2009. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

HáziPatika.com cikkét javaslom elolvasni:

H1N1:Mégis mi van a vakcinában?

Tudjon meg mindent a védőoltásról.

2009. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!