Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Helytelen, stresszes eletmodto...

Helytelen, stresszes eletmodtol lehetnek ilyen tuneteim?

Figyelt kérdés

Miota elkezdodott a nyariszunet sok minden valtozott. Teljesen ellustultam, alig megyek valahova (lenne hova menni, de nincs energiam), kb. Ejfelkor lefekszek es alszok 1ig, utana meg pizsamaba ulok a laptop elott este neha elmegyek futni, de azt se mindig es ennyi a napom. Ha elmegyek valahova akkor nem erzem jol magam, mert vegig faradt es gyenge vagyok. A taplalkozasom is eleg ossze-vissza. Ma pl. Csak egy szendvicset meg egy jegkremet ettem. Mert felek a hanyastol es alig merek enni es most se erzem magam ehesnek. Panikbeteg is vagyok es sokszor erzem magam furan. Olyan erzesem van ilyenkor, mintha valami alomvilagba lennek, szedulni is szoktam, fajni is szokott a fejem, meg van, hogy teljesen elgyengulnek a vegtagjaim, almos leszek. Neha hasmenes, nagyon gyakran hanyinger (az emetofobiamtol, gondolom). Sokszor ideges es turelmetlen vagyok. Ezek lehetnek attol, hogy igy elek? Az eletmodvaltozas segitene?

15L


2013. aug. 14. 20:31
 1/3 anonim válasza:
szerintem vizsgáltasd ki magad, lehet hogy vérszegénység.
2013. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ezek normális dolgok ilyen korban, legalábbis néha ez a kis 'depresszió', meg tunyaság meg ilyen fura érzések főleg a nyári szünetben. De a legrosszabb ha laptop előtt ülsz és facebookozol :D probálj meg más dolgokat is csinálni. Ha van rá lehetőség egyél a családdal, legyél velük többet. Ha szép az idő nézz ki egy kicsit az udvarra, utcába parkba, vagy napozz kicsit. Egy kis napsütéses idő biztos jó hatással lesz a kedvedre. Kérdezd meg mit segíthetsz otthon. Ha többet mozogsz jobb étvágyad lesz, ha többet eszel, lesz energiád, amitől jobb kedved. :)
2013. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
de ha tényleg úgy gondolod hogy valami nagyobb baj van, akkor érdemes elmondani ezt egy háziorvosnak, gyerekorvosnak :)
2013. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!