Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akkor most én az öncsonkításon...

Akkor most én az öncsonkításon gondolkozok?

Figyelt kérdés

Tegnap este éhes lettem,és szendvics készítés közben egy kicsit megvágtam magam véletlenül.Kicsit sokáig vérzett de begyógyult.

viszont amikor megvágtam magam és túltettem a fájdalmamon útána jobban/felszabadultan éreztem magam.

Gondolkoztam hogy megkéne vágni a kezem újra,sokat agyaltam ezen de egyszer akarom útána meg már nem.


Most akkor mivan velem??

segítőkész válaszokat,bocsi ha rossz a helyesírásom



#vér #vágás #csonkitás #helytelen elméleti gondolatok
2013. jún. 18. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
nagy baj, az agybaj. Nem öncsonkítás ez (ez önostorozás), hanem valami miatt büntetnéd magad. Gondolkozz el rajta, hogy mit teszel/tettél/mondtál ami miatt ezt érdemled. Nem bántani kéne magad, hanem átgondolni, hogy mit csináltál rosszul és helyrehozni, végül meg megbocsájtani. A bűntudatot ne tápláld, mert csak belerokkansz
2013. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom mi történik: a szervezeted érzékeli, h megsérültél, a mellékveséd adrenalint dob a vérbe, megnő a vércukorszinted, kitágul a pupillád, megnő a vérnyomásod és a légzésszámod, az agyad felélénkül. Ez így egész pozitív érzés, de nem kell ahhoz megvágd magad, hogy újra átéld. Tanács: keress valami izgalmas hobbit.
2013. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van, ez adrenalint az neked, feldob, felpörögsz tőle. Keress valami mást ami hasonlóan felpörget, videójáték stb...

Van aki rajzszöget szúr a tenyerébe a hasonló hatás elérése érdekében.

2013. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem úgy írod le, ahogy történt? Mindenki vágta már meg magát véletlenül, de egyikük sem élvezett el tőle. Most te űgy adod ezt elő, mintha rájöttél volna valami nagy dologra. Mellesleg semmi sincs veled. De ha rászoksz a vagdosásra, az már betegség, és ronda is lesz a bőröd tőle. De te döntesz.
2013. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
endorphin szabadult a véráramba. az fájdalomcsillapító, és stressz oldó hatással bír.
2013. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösszönöm a válaszokat :)

szerintem is az adrenalin miatt volt hogyha belegondolok,

nem fogom vagdosni magam!.:)

2013. jún. 19. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülye... Keress meg sürgősen egy pszichiátert. Mielőtt nagyobb bajod lesz.
2013. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!