Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszútávon mi bajom lehet...

Hosszútávon mi bajom lehet ettől az életmódtól?

Figyelt kérdés
Pár napja nem tudok enni. Idegi alapon. Reggel nagy nehezen magamba tömök egy kis szelet kenyeret meg egy kávét, hogy ne legyek rosszul, és annyi... 163 centi vagyok és 62 kiló. És nem vagyok kövér, bár a combomon és a csípőmön van egy kis husi. Emellett aludni is alig tudok.
2009. okt. 24. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát kezdésnek egy gyomorfekély beugorhat, utána mindenféle szívpanaszok, illetve az, hogy egész nap nem eszel semmit és nem jut energiához a szervezeted akármilyen komolyabb szervi betegséghez is vezethet.

Lebeszélni nem foglak, mert magad is tudod, hogy ez nem normális életmód. Nem vagyok az anyukád, úgyhogy úgy teszed tönkre magad ahogy akarod.

2009. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állandó gyomorfájás és aztán gyomorfekély. (Saját tapasztalat)
2009. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elfog mulni, hidd el!!!!még ha az idegesség miatt is van,s ha az nem múlik el de megfog jönni az étvágyad!ilyen nekem is volt. 4 napig enni nemtudtam csak pár falatot.

de elmult 5. napon. én is pont ennyi kiló vagyok ésilyen magas.

2009. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaja, hosszútűvon mindenféle gyomorpanaszok, közöttük elsősorban fekély. A kávé különösen jót tesz a gyomrodnak, ha csak ennyit eszel hozzá....

Ezen kívül mindenféle vitaminhiányod is lehet, ami szintén nem egy leányálom.

(Két éve kalciumhiányom volt, alig bírtam lábra állni, 100 m-t sírva tettem meg. Pedig imádom a tejtermékeket...)

2009. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!