Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menjek orvoshoz? Kicsit...

Menjek orvoshoz? Kicsit megijeszt a dolog.

Figyelt kérdés
Szoval a nyariszunetbe kicsit ellustultam. Sokat alszok, nem nagyon van energiam menni sehova. Gondoltam, ha kimozdulok jobb lesz, de akarhova megyek szinte csak vonszolom magam, egyszeruen ugy erzem, hogy nem birok tovabb menni, nagyon durva. Gyengenek es erotlennekk erzem magam. Mellesleg kicsit az agyam is le van faradva pl. Neha kesobb reagalok arra, ha valaki mond nekem valamit. Vegig azt varom, hogy induljunk mar haza.. Aztan itthon, ha este leviszem a kutyat vagy akarmi ahhoz mar van energiam, de ha hazajovok el vagyok almosodva es barmikor el birnek aludni. A legjobb baratnommel szinten ugyan ez van... En panikbeteg is vagyok, lehet, hogy ois az. Neha mondd olyan dolgokat, amiket enis szoktam erezni. Meg, hogy fel a betegsegektol stb.. Na mind1, nekem ugy tunik, hogy o is az. Viszont en sose mondtam neki, se senkinek, hogy mi bajom. Es gondolom o se mondana. Szoval esetleg lehet koze ennek ehez az egeszhesz? Vagy mi lehet a baj? Meg annyi, hogy estenkent, ha hazajovok es ilyen faradt vagyok akkor kicsit szedulni is szoktam.
2013. aug. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi bajod, csak kiütött a nagyon meleg időjárás. Én még pánikbeteg sem vagyok, de a múlt hetem úgy telt, hogy feküdtem az ágyamon a lepedőn, fújattam magamra ventilátorral a levegőt, és néztem ki a fejemből. Kertes házban lakunk, de még az árnyékba is képtelen voltam kimenni, annyira meleg volt. Még olvasni is lusta voltam, teljesen kikapcsolt az agyam is, a testem is.
2013. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az agyam is lefaradhatott? Mert komolyan olyan, mintha az is kicsit ki lenne kapcsolva. Mindenre tok lassan reagalok, aztan meg azt se tudom mit akarok mondani
2013. aug. 12. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele én is, és a családom többi tagja is.
2013. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor lehet tenyleg csak a meleg miatt van ez.
2013. aug. 12. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!