Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hullát láttam. Émelyeg a...

Hullát láttam. Émelyeg a gyomrom a látványtól. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma délután éppen a postáról sétáltam haza, amikor az orvosi rendelő előtt álló mentőautó hordágyáról raktak át egy hullát a hullazsákba, amit később betettek a halottszállítóba.

Szerencsére a hullának a lábát láttam csak, aztán összecipzárazták a zsákot.

Azóta ez a jelenet jár a fejemben, egyszerűen bármit csinálok mindig ezt látom magam előtt.

A gyomrom émelyeg, egy kicsit szédülök is.

Mit tegyek?

Ja, 15 éves vagyok.


2009. okt. 26. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a halál természtees dolog.olvasgass erről egy kicsit,(pl.neten)és akkor nem lesz olyan idegen..hozzászokni nem lehet,de könnyebb így feldolgozni--
2009. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg elfelejteni gondolj szebb dolgokra

hallgass zenét

21/f

2009. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#természetes
2009. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajna semmit nem tehetsz.Az émelygésre vegyél be egy hányáscsillapítót, de igazából ez pszichés!Meg kell nyugodnod, és úgy felfogni hogy nem egy hulla!!Egy ember, aki nem él, aki már eltávozott!Igyál egy teát, nézz tévét, vagy mond el valakinek ez is szokott segíteni, ha beszélsz róla!Igazából ezt te traumának élted át!Kell néháány óra míg feldolgozod, de elfelejteni nem fogod!Én kórházban dolgozom, az első halott emléke még bennem él.Ennek 10 éve!
2009. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
egyszer teis hulla leszel, gondolj erre. természetes folyamat. énis láttam már nem egyet.
2009. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó... hát ez nagyon vigasztalóan hangzott :)

Kedves Kérdező! Normális, hogy így érzel, ezzel közelről szembesülni nem olyan egyszerű dolog. Sajnos én már elég sok durva helyzetben is láttam ilyesmit, de mindig megrázó. Idővel kicsit persze más lesz és valóban, ez hozzátartozik az élethez...

2009. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolj azokra, akiknek a héten pathológia (kórbonctan) demójuk lesz, és könyékig bele kell mászniuk...
2009. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nehéz erre tanácsot adni. Kb. én is így éreztem magam az elsőnél (azóta már láttam párat...), az idő majd segít, hogy feldolgozd.
2009. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Húúúú banyek!!! :D És milyen volt? :))) Várom a válaszod!!! :))) 16/f
2009. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
te is meg fogsz halni, és én is. nem kéne így viszolyognod tőle, mert akkor még az életed is tönkreteszed. pluszban.
2009. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!