Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha mozgatom a fejem szédülük...

Ha mozgatom a fejem szédülük és ezzel párhuzamosan émelyeg a gyomrom, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A nyakcsigolyám érintése fájdalmas, nyomást érzek a fejemben, napok óta migrénes fejfájásom van.A tarkóm merev.Fekve jobban szédülök mint állva.Az egyensúlyérzékemmel nincs gond, biciklizni tudok,csak a fejem mozgatása okoz szédülést ill a fekvés.
2010. márc. 31. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyaki csigolyák meszesedése vagy elcsúszása okozhat ilyen tüneteket. Neurológiára kéne menni, onnan elküldhetnek röntgenre, abból kiderül, ilyesmiről van-e szó.
2010. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a bajom én már voltam röntgenen és tényleg a nyaki csigolyákkal van baj. Mindezeket azok okozzák. A fekvés tényleg nagyon rossz. Nem is tudok fekve tévét nézni :(
2010. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor inkább elcsúszás legyen, a meszesedéshez kicsit fiatalnak érzem magam 23...
2010. márc. 31. 14:05
 4/6 A kérdező kommentje:
csak a nyak lehet, mivel miután párom megmasszírozz mindig kicsit mérséklődnek a szédüléses tünetek, de csak olyan 45 percig jó, utána újra rossz
2010. márc. 31. 14:06
 5/6 anonim válasza:
Én is csak 22 vagyok és meszesedésem van, azt mondta a doki, hogy a koromhoz képest eléggé elmeszesedtek. Gyakorlatokat kell végeznem, fejkörzés meg hasonló, de nem sokat segít.
2010. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Irány a neurológia addig csak találgatás, amúgy nem a nyakcsigolyámon van púp, izomcsomó, hanem a tarkó és a fej közt félúton, mint egy kis göb
2010. ápr. 1. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!