Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha ropogtatom a bokáim,...

Ha ropogtatom a bokáim, nagyon jól esik, ez miért van és lehet e bajom tőle?

Figyelt kérdés
Úgy szoktam ropogtatni, hogy nagyon erőteljesen körözök mindkét irányba, mindkét bokámat, ilyenkor nagyon hangosan ropog és kattog mind a kettő, de nekem nagyon jól esik. Szinte érzem hogy feszülnek benne az izmok ilyenkor, és amikor abbahagyom van hogy 1 percig érzem a kellemes fáradságot benne, plusz azt hogy jól "kiropogtattam". De miért van ez? Általában a ropogtatás eleve egy rossz dolog. Miért esik jól, és miért ropog annyira? Minden nap csinálom!
2008. jún. 28. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod egyenlőre.De időskorodba annyira elkopnak majd emiatt az izületeid hogy iszonyatos izületi fájdalmaid lesznek
2008. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg majd nem bírsz megállni a két lábadon, úgy fog alattad remegni! Mi jó lesz már! Az lesz az igazán jó érzés...

Szerintem minél hamarabb szokj le róla!

2008. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!