Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok....

36 hetes terhes vagyok. Tegnap vettem észre hogy dagadnak a bokáim. Ma már eltüntek a boka csontjaim. Ez gond? Menjek dokihoz vele?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 21:56
 1/5 anonim válasza:
Szia!Nekem a 37.héttől kezdett dagadni a bokám vagyis vizesedni és én nem kaptam rá semmit!Most vagyok a 39.hétben és még teljesen jol vagyunk szóval ez normális jelenség!Van akinek nem csak a bokája hanem a keze lába sőt még az arca is felpuffad kicsit!Ugyhogy nyugodj meg nincs gond de ha mész dokihoz azért szólj neki róla hogy ő is tudja!Meg dokifüggő is lehet hogy ad vizhajtót bár azt nem annyira ajánlják!Viszont kerüld a sót mert az megköti a vizet!39 hetes kismama
2008. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
polcold fel a lábad,és próbálj egy kis zöldteát,másik kismamának a csalántea jött be,inni.A sót tényleg kerüld.A szervezeted csak vizetraktároz,aminek ez a nagy meleg lehet az oka.Én is jobban dagadok,mint rendesen.Ha a tea hatására sem megy le,akkor azért látogass el dokihoz,de sokat tenni ő sem tud.
2008. máj. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én holnap leszek 37 hetes és kb 1 hete nekem is iszonyúan daganak a bokáim, kezeim. Bár vannak jobb és rosszabb napok. Van hogy vastagabb a bokám, mint a lábfejem:S, de ilyenkor szinte a pihenés, lábfelpolcolás sem segít, pedig más módja nincs... Én mezei zsurlófű teát, vagy zöldteát iszom, ezeknek van egy enyhe vízhajtó hatásuk! KITARTÁS!:)
2008. máj. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is egyik napról a másikra ugyanígy bedagadt a bokám 36 hetesen.De nekem nagyon bevált a csalántea!Drogériában vettem poton összegért, két-három naponta iszom egy csészével.
2008. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hello én már a 25 dik héten vizesedtem de nem annyira és most hogy be töltöttem a 34 hetes nagyon be van dagadva a lábam de ez természetes ugy hogy nyugi!
2010. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!