Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egész nap mensi szerűen...

Ma egész nap mensi szerűen görcsöl az egész hasam, meg a derekam. Megnéztem, nem most kellene megjönnie, tehát nem attól. Akkor ez haskeményedés már? Ja és két napja nagyon sokat görcsöl a bal vádlim és a bokáim is be vannak ma dagadva.

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok.Mit csináljak?Nem tudok, hogy ülni már.
2008. szept. 18. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Menj el orvoshoz. Valószínűleg pihenést fog rendelni, és magnéziumot felírni. A keményedés nem olyan, mint a mensis görcsök, de az, hogy görcsölgetsz és a vádlid is görcsöl egyértelműen ásványi anyag hiányra utal. (magnézium, kalcium)

Az ülés ilyenkor nem jóm próbálj meg inkább feküdni.

Ja, és ne idegeskedj, én 18 hetesen kezdtem keményedni, görcsölgetni, aztán 20 hetesen már nagyon rossz volt. Itthon kellett maradnom, sokat pihentem és szedtem a magnéziumot. Most már 38 hetes vagyok, és már alíg várom, hogy találkozzak a babámmal.

2008. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsot. ittam egy magnézium pezsgőtablettát, valamivel jobb lett. Sajna dolgozok,úgyhogy muszály ülnöm még egy órát.
2008. szept. 18. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem tegnapelőtt fájt ilyen mensi szerűen a hasam, a derekam, és a lábam is. Szerencsére elmúlt. Nekem azt mondta az orvosom, hogy ez elő fog fordulni az egész terhesség alatt végig, főleg olyankor, ha nagyobbat nől a méhem, ill. a baba. Pihenj, vegyél be egy no-spát, nekem az segített, azt nyugodtan lehet szedni. Minden jót! 30 hetes kismam.
2008. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nekem is szokot fájni a hasam meg a derekam,a medence csontom meg anyira fájt ,hogy fel kellni alig bírtam az ágybol .Mondtam is az orvosnak ő magneB6-ot ajálotta és nagyon jo rá ,napi 1-2 szemet vedtem be.Probáld meg!! Nekem be vált.
2008. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!