Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félek, hogy agydaganatom van!...

Félek, hogy agydaganatom van! 17 éves vagyok! Körülbelül 1 hete (nem mindig csak amikor rájön) elkezd fájni a fejem hátul és csak baloldalt! Kicsit sápattabb is vagyok! Mitől lehet? Pánikolok nagyon!

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem agydaganat!!Ne gondolj egyből a legrosszabbra!Nekem is van olyan hogy csak az egyik oldalon fáj a fejem, vagy csak a bal szemem környékén, vagy hátul...vagy beveszek egy fájdalomcsillapítót, vagy lefekszek aludni.Én is sápadtabb vagyok, és még hányni is szoktam néha...ne aggódj biztos nincs nagy gond:)
2009. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább enyhe migrén, mint agydaganat. Annak sokkal több és összetettebb tünete van, nem egy kis fejfájás az egész.
2009. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha agydaganatod lenne, annak sokkal összetettebb tünetei lennének mint pl a szédülés, kettős látás, hangi-vizuális hallucinációk, kóros személyiségváltozás, epilepsziás görcs, reggeli sugárhányás. A fejfájás, sápadtság nevetségesen kevés indok lenne egy ilyen súlyos kürképre mint az agydaganat. Ráadásul akinek egydaganata van, a fejfájás csak jóval később jelentkezik, a primer tünetek (amiket fentebb írtam) után. Tehát szinte 100%-os bizonyossággal állíthatom, hogy nincs agydaganatod, inkább gondolok vérszegénységre, vas-vitaminhiányra, esetleg frontérzékenységre. Nkem is fájogat a fejem pont kb egy hete, bár én alapból fejfájós vagyok. Ha nagyon rettegsz, kérj a háiorvostól beutalót a neurológiára meg egy vérvizsgálatra, hogy megnyugodj.
2009. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kell a legrosszabbra gondolni, de az óvatosság sem árt. menj el orvoshoz!
2009. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólókkal, biztos nem nagy a baj, de ha esetleg hónapokig is eltart, és nem javul, esetleg rosszabodik, akkor neurológus tud beutalót adni MR-re és ott 100%as megnyugodhatsz, hogy nincs semmi baj (reméljük) :)
2009. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én migrénes vagyok, és néha sokkal durvábbak a tüneteim, mint neked. Én voltam teljes kivizsgáláson, de nem találtak semmi elváltozást.

A migrénre nagyon jellemző az, hogy csak az egyik oldalon fáj a fejed. Sőt olyan is van, amikor kisugárzik. Én pl. tavaly majdnem becsináltam, amikor már az arccsontom és az összes baloldalon levő fogam fájt... Volt már olyan is, hony hányingerem volt, a sápadtság különösen jellemző, illetve az is,hogy néha romlik a látás --> színes pöttyöket, csíkokat, vagy fekete foltokat látsz, illetve kiesik egy-egy rész a látókörödből.


Szerintem neked csak egy enyhébb migréned van. De menj el orvoshoz, aki minden bizonnyal elküld majd mindenféle vizsgálatokra. De mindenesetre megnyugodhatsz, mert tuti, hogy nem agydaganatról van szó.

2009. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hátul a látóközpont van
2009. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha agydaganatod lenne, nem tudnál a gép előtt ülni. Biztos hogy nem az, de hogy mi, azt csak orvos tudja megmondani.
2009. okt. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!