Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Körülbelül mennyit tudok...

Körülbelül mennyit tudok nőni? . Tudom, hogy bután hangzik de van valami módszer amivel tudok nőni?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és a magasságom 170 cm..kicsit zavar és kívácsi vagyok, hogy körülbelül mennyit tudnék nőni
2010. jún. 27. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg még egy 5-10 centit minimum fogsz nőni. Amúgy praktika nincs erre, max hormon kezelés, de azt ilyen magasságra nem adnak.
2010. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még növésben vagy. Amúgy megfelelő táplálkozás kell. Meg kosárlabdázz. A sport is besegített a kosarasoknak, hogy akkorák, amekkorák. Amúgy táplálkozásnál tejtermékek, meg hüvelyesek azt hiszem. Meg ilyen "ugrógyakorlatok" (nem tudom, hogy nevezzem) mert attól nyúlik a gerinc. De amúgy szerintem így is eléred majd az 180-at, vagy akörül leszel. Az meg egy tök normális magasság.:)
2010. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kosárlabdázok 6 éve:)..és kb 4 centiket növök egy év alatt de már kicsit magasabb szeretnék lenni:)
2010. jún. 28. 10:06
 4/9 anonim válasza:

Én 15 évesen 170 cm voltam, most 25 évesen szintén. :D De egyáltalán nem zavar, max általános iskolai szinten volt zavaró amikor az idióta gyerekek azon ércelődnek ki mekkora :D

azért neked sok sikert.

2010. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Általában 22 24 évig növekedés van, ne agodj 10 12 cm biztos. Ha egy kicsit sportolsz vagy keveset edzel akkor az is segíthet. Konditerem jót tesz, tapasztalatból mondom.
2010. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
óóó, hát nincs itt semmi gond:) Emlékszem, nálunk is mind általános suli után nyúltak meg a srácok, még a legkisebb skacok is növésnek indultak. 14-15-16 évesen kezdtek el jobban nőni. Az jó, ha sportolsz. Igyál sok tejet, sok benne a kalcium! Az elősegíti a növekedést!
2010. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
eltelt lassan 3 év..és egy büdös centit se nőttem,de mára már nem is izgat :D
2013. ápr. 19. 13:49
 8/9 anonim válasza:
4. vagyok lassan 30 éves, de én is maradtam 170 :D Jó ez így :D
2014. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így is van :D
2015. febr. 13. 04:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!