Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítsééégg! Hogyan érhetnék...

Segítsééégg! Hogyan érhetnék el hasmenést?

Figyelt kérdés

nem szeretnék bevenni székrekedés elleni gyógyszert . vagyis hashajtot .de nemtudok.....

mit ehetnék össze hoyg hasmenést kapjak ?


2009. okt. 20. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne hasmenést kapnod?
2009. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tej és gyümölcs.
2009. okt. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mályva tea. Az kipucol mindent, nagyon alaposan. Este megiszol egy adagot, másnap délelött a wc-n töltöd.
2009. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem, szilvalekvár és tej, a legjobb, ha szilvalekváros kenyeret eszel egy pohár tejjel. Vagy kettővel. Mondjuk engem egy egész tehén se hajtana meg, nemhogy 1 liter tej, de van, akinek használ.
2009. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szilvalekvár-tej-paradicsom kombó. De a rágóban is van olyan anyag, ami meghajt, rágj el úgy 2-3 csomaggal, hátha.
2009. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
hát szerintem ezek a házi praktikák mindenkinél máshogy hatnak, mindenkit más tud meghajtani. Szerintem egyél egy kis ricinust.
2009. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Birom az ilyen lökött kérdéseket :)))

Jól megnevettet.:)

2009. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Uborkára tej, vagy paradicsomra, nekem bejött.
2009. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igyál friss mustot (abban nincs alkohol, ne félj!), úgyis mindenki szüretel, hátha tudsz szerezni. Na az mindenkit megfuttat!

A szilvalekvár is jó ötlet, de akkor lapátolj be egy egész üveggel, hogy biztosan hasson, már ha tényleg hasmenés a cél. Ha laza széklet, akkor kevesebb is elég.

Ehetnél sok natur joghurtot/kaukázusi kefírt. Egy fél literes doboz másnapra rendbe tesz.

2009. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Salaktalanító tea

gyógyszertárban kapható

2009. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!