Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáradt vagyok, és nem...

Nagyon fáradt vagyok, és nem tudom, hogy mit tegyek. Ötletek?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, a megye legjobb gimijébe járok. Sajnos busszal ingázok, ezért ha 7re megyek akkor 5kor, ha 8ra akkor 6kor kelek egész héten. Kb 3-4re hazaérek, és mire itthon vagyok már nagyon fáradt vagyok tanulni. 5 körül nagy nehezen hozzáfogok, de már alig fog az agyam, pedig nagyon tanulnom kéne, és általában 10-11ig, sőt néha 12ig is tanulni szoktam. És nagyon fáradt vagyok, sokszor az asztalnál elalszom. Mit tegyek? Vitamint is szedek...
2009. okt. 19. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
kollégium?
2009. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem jó. Minden nap a szüleim is járnak be a városba autóval, szóval velük is hazajárhatnék simán, csak ők később járnak haza és az azért nem jó. Meg itthon sokkal jobb, mint a kollégiumban, meg itt nincs is tudtommal kollégium, mármint az iskolának.
2009. okt. 19. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:

minden iskolának kell, hogy legyen kollégiuma, főleg, ha a megye legerősebb sulija, gondolom sok a baejárós!

szerintem meg kéne próbálni, hidd el , a kollégium nagyon-nagyon jó, különben később a tanulmányi eredményeid rovására fog menni ez az egész..

2009. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy apukám néha szokott segíteni pár tantárgyban, és nélküle nehezen boldogulnék... Meg van egy kutyám, amit suli kezdése előtt kaptam, és nagyon nagyon szeretem, és nem szeretném, ha már nem engem tekintene gazdájának. Meg anyukám mellett szeretek lenni. Másképp olyan egyedül érzem magam...
2009. okt. 19. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:

jól van, én értem, csak tanácsot adtam.


és ha délután lefeküdnél aludni?


amúgy meg nem ijesztgetni akarlak, de ez még csak a kezdet, sokkal többet kell majd később tanulni


(11.-es vagyok,és én is a megye legerősebb gimijébe járok;)

2009. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha délután alszom, akkor meg nincs időm tanulni máskor.
2009. okt. 19. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:

és ha reggel a buszon tanulnál?


vagy ha más megoldás nincs, akkor kávé..volt, hogy én is csak úgy bírtam fentmaradni a suliban

2009. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tesz rosszat 15 évesen a kávé?
2009. okt. 19. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem..csak koffein van benne...egy csésze elég, attól még nem lesz bajod
2009. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!